Derdiniz ne siz insanların? Her 10 kasımda?

Her 10 kasımda birileri Atatürkü överken birileri Atatürke sövmek mi zorunda azıcık kişisel düşüncelere saygı duymak çok mu zor sevmeyebilirsiniz atayı sevin diyen de yok ama dinci geçinip ölmüş adamın arkasından sallanmaz. Allaha Şükür Atatürke teşekkür diye bir kavram var

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben başka bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Herkes elini vicdanına koysun ve 1 saniye düşünsün:
    "İnsanlar artık hem saygısız hem terbiyesiz hem de hoşgörüsüz. Empati duygusundan yoksunlar."
    Bu sadece Atatürk konusunda değil. Her konuda böyle. Özellikle bu sitede çok denk geliyorum. Karşılıklı iletişim olmadığı için sanırım. Herkeste süper ego, herkeste bir havalar, bir terbiyesizlilk, ukala cevaplar. Biraz efendi olmak lazım bence.

Not: Birazdan buraya da damlar, yanlış anlamayı alışkanlık haline getirenler atıp tutmaya başlarlar. Ben buraya soruyu soran ya da yorum yapanlara göre değil, site genelinde sıklıkla denk geldiğim bir davranış türünden bahsettim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunun 23 nisanı 29 ekimi de var o gün onlara tatil değil çalıştırsalar pezemenkeleri

0|0
    0|0
  • Onlar bana saygi duysun bende duyuyum hersey karsilikli.. daha az once bir ton hakaret etmisler ben bunlara nasil saygi duyayim

0|0
    0|0
  • Malesef saygı yok ama her iki tarafta da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iste senın gıbı dusunemıyorlar onlarda bir lider olacak o bısı dıcek o ne derse dogrudur hıc sorgulama yok saygı konusuna gelınce kendısıne saygı duymayan senın fıkırınemı saygı duycak arkadasım

0|0
    0|0
  • Şükür >>
    Teşekkür demektir saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...