En keyif aldığınız ortam nedir?

Herkesin keyif aldığı huzurlu olduğu ortamlar vardır peki sizin en keyif aldığınız ortamınız nedir?

0|0
18|20

En İyi Erkek Görüşü

• Huzurlu oldugum bir an yok sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• odamda yalnız kaldıgım zaman... yatagıma uzanıp üstüne birde sigara yakıp çayımı yudumladıgım andır... denizimiz yokki ankarada en güzel yapılacak sey bu bence ama isterdim sahile kenarında oturup o dalga sesleri ile huzuru yakalamayı ama yok işte ...

0|0
    0|0
  • Evimde ailem ile olduğum zamanlar en keyifli anlarımdır...

0|0
    0|0
  • En keyif aldığım ortam,1 erkek başına 3 erkeğin düşmediği;erkek başına en azından 1/3 oranında kız düştüğü ortamdır.Zaman ve mekandan bağımsızdır.

Okul,iş hayatım boyunca yalnızca 1 kere başıma geldi.Rüya gibiydi

Onun haricinde gece vakti yalnız başına uzanıp yıldızları izlediğim kumsal(vaaoovv)

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaşımla emirgan sahilde yada nevizade de bira içip kafaları güzelleştirmek, dertleşmek:)) ama son 2 yıldır böyle.. ilerde değişebilir..

0|0
    0|0
  • en keyif aldigim an ucaga bindigim an dubaiden turkiyeye giderken yasadigim heyecan anlatilamaz aylar sonra sevdiklerime kavusmayi dusunmek yetiyor ozellikle ucagin motor sesi pervaneler dondukce ulkeme biraz daha yaklastigimi hissediyordum bu ani 2ay sonra tekrar yasayacam iple cekiyorum

0|0
    0|0
  • gunesin batimina dogru evin terasinda hafif muzik elimin altinda raki bardagi salatalik mezesi...offf offfffffff...

0|0
    0|0
  • Yalnız kaldığım zamanlar..

0|0
    0|0
  • yalnız kalıp yastığıma kafamı koyup sevdiğim bir türküyü dinlediğim zaman... burda huzurluyummm

0|0
    0|0
  • Eski camilerin bahçeleri

0|0
    0|0
  • müzik ve ben. yalnız olmak kafa dinlemek en güzeli benim için..

0|0
    0|0
  • Bebek sahili ve waffle iste bnm huzurum::)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla beraber oturup muhabbet etmek... bi de ilerde olursa (kimileri bi yere kadar diyecek ama) eşimle gezmek herşeyi onunla yapmak...

0|0
    0|0
  • Derdimin olmadığı bir zamanda evde herhangibi birşey yapmak ya da derdim varken arkadas ortamında delilikler.

0|0
    0|0
  • Dışarda brunch.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla çay içip muhabbet etmek.

0|0
    0|0
  • valla ben mangal insanıyım patlıcanlar közlensin elimde çayım yada biram tamamdır

0|0
    0|0
  • en keyif aldığım ortam arkadaşlarımla bir organizasyona katılıp sabaha kadar eğlenmek

0|0
    0|0
  • ... Beykoz'daki O yerde yanlız olduğum anlar.

0|0
    0|0
  • hımm huzur mu keyif mi ikiside çok farklı..

0|0
    0|0
    • ıkısınınde bulundugu ortam keyıflıysenız huzurlusunuzdur huzurluysanız keyıflısınızdır

Kızlar Ne Diyor 18

• Tuvalet... Gerçekten en çok orada rahat huzurlu oluyorum. Gazetemi, kitabımı alıp kulaklığımla müzik dinlerim.

Türkün aklı ya kaçarken, ya ... çalısır.

1|0
    0|0
  • ya evimde yalnız ken yada sahilde dalgaları seyrediyorken

0|0
    0|0
  • herhangi bir denizin kenarı.. denizler bna inanılmaz huzur veriyor, saatlerce o denize bakıp orda durabilirim

0|0
    0|0
  • müzik dans arkadaşlarım ailem...

0|0
    0|0
  • deniz manzaralı,etrafı yeşilliklerle kaplı o bölgedeki tek yerleşim yerinin benim evim olduğu bir yerde huzuru bulurdum.ya sevgilimle birlikte ya da tek başıma olucam orda.şu sıralar öyle bir yerde tek başıma olursam daha güzel olur.böyle bir dinlenmeye ihtiyacım var açık bir şekilde

0|0
    0|0
  • Sahil kenarında, dalgalar kayalara vururken, rüzgarın suyla dans edisi bana o kadar huzur verir ki..

Saatlerce orada oturup denizi ve rüzgarın esintisini dinleyebilirim...

0|0
    0|0
  • yatağımın duvara yaslanan kısmı...Orası benim huzur köşem...Sıkıntılı olduğum zamanlarda oraya geçer ve müzik dinlerim

0|1
    0|0
  • Sevdiğim insanla saatlerce muhabbet neresi olursa olsun ister bi deniz kenarı kumsalda ister bi sokakta barda kalabalığın içinde:)

0|0
    0|0
  • Sevgiliye sarıldığım her an

1|0
    0|0
  • Bizim evin çatısı, orda çıkıp güneşlenmek çok güzel oluyo. Yan bahçenin elma ağacının dalları, tam çatının üstünde, yeşil yeşil, orda yatıp elma yemek, çok güzel...

0|0
    0|0
  • Evimde çok mutluyum ama Emirgan korusunda oturmak ve Fenerbahçe sahilde çay içmekten vazgeçemem asla.

0|0
    0|0
  • İnsansız ortam

0|0
    0|0
  • sevgilime sarılmak baraber ps oynamak beraber yemek yapmak..

0|0
    0|0
  • Gece balkonda çayımı yudumlarken huzurluyum ben ekstra bişey yok..

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımda deniz kenarında sohbet ederken gülerken çok keyif alıyorum

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla müthiş lezzetli hazırladığımız bir rakı sofrasında sohbet muhabet

0|0
    0|0
  • şu an odamda çok huzurluyum

0|0
    0|0
  • evim

0|0
    0|0
Yükleniyor...