En çok hangi müzik aleti kullanmak istiyorsunuz?

çocukluğunuzdan beri, hayalinizdeki hangi müzik aletini kullanmak istiyorsunuz ...

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Kendim saz ve gitar çalıyorum ve piyanoda 3-4 eser çalabiliyorum ama öğrenmek istediğim bir iki tane müzik enstrümanı var oda iclerinden kemençe :).İnşallah nasip olup onuda çalarım .Birde keman çalmayı öğrenmek çok istiyordum ama bazı nedenlerde dolayı o benim için biraz imkansız ama yinede çalabildiklerimle yetinmek istemiyorum ve yeni şeyler öğrenmek istiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• basgitar

0|0
    0|0
  • Yan flüt.

0|0
    0|0
  • saz.

0|0
    0|0
  • saz çalıp öğretiyorum da kullanmak ıstedıgım alet hep buydu 12 yaşımdan beri 6 yıldır da çalıyorum çok güzel birşey :)

0|0
    0|0
    • benimde saza çok merakım var ama nereden başlıyacağımı bilmıyorum

• demek o kadar kolay bu sene sazı öğrensem seneye gitar sonraki senede kemençe :)

• işte öyle degıl asla :) ben 6 yıldır bağlama çalıyorum sürekli insan gelıstırmek ıstıyor ve soylemıslerdı ki bağlamayı çalan herşeyi çalar en zoru bu .. yani cok çeşidi zor parcalar var hepsını denemek ıstıyorsun 1 senede bıten bırsey degıl basladıgında anlarsın

• keman.

0|0
    0|0
  • Keman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hurdy gurdy

0|0
    0|0
  • elektrogitar, bateri ve çello

0|0
    0|0
  • keman

0|0
    0|0
  • violin

0|0
    0|0
  • turn table.

0|0
    0|0
  • Gitar ve saz

0|0
    0|0
  • Herkes keman, piyano der ama kimse ne kadar çalışması gerektiğini bilmez. =)

Keman, piyano çalıyorum. Tavsiye etmem.

Ben (en çok değil ama) mızıka çalmak isterdim. 2-3 parça çalıyorum ama tam manasıyla çalıyorum denmez.

Ayrıca gitar bir insana bu kadar mı yakışmaz ya. Hiç güzel durmuyor bende. =(

0|0
    0|0
  • Saksafon

0|0
    0|0
Yükleniyor...