Turuncuadam-orangeman kimdir? bileniniz var mı?

şiirlerini okumaktan büyük keyif aldığım bir şair. ve son zamanlarda şiirleriyle müthiş bir patlama yapan biri hemen hemen her yerde şiirlerini görüyorum (kimisi sonuna *turuncuadam-orangeman* imzasını atmasa da daha önceden o şiirlerini okuduğum için ona ait olduğunu biliyorum). üslubu oldukça farklı. kullandığı teknik ve şiirlerinde yer verdiği sayısızca imge ve ironiler gibi birçok nedenle anlaşılması oldukça güç bir o kadar da okuması keyifli mükemmel şiirler yazan bir şair. yalnız şair mahlas kullandığından hakkında hiçbir şey bilmiyorum. kimdir? insanlar şiirde daha çok aşk, çiçek, böcek, ayrılık acısı vs gibi şeyler ararken o niçin böyle bir üslup ve daha farklı konulara değiniyor? acaba çok ünlü bir şair de sırf toplumun şiire yaklaşımını sınamak için mi mahlas kullanıyor? neden binlerce işe yaramazın adı duyulurken onun adı şimdiye kadar duyulmamış? şiirlerini insanlarla paylaşmak için neden bu kadar geç kalmış? neden şiir yazarken bu kadar zor ve farklı teknikler kullanıyor? gibi yüzlerce soru var aklımda. muhtemelen aranızdan hiç kimse turuncu adam kimdir? bilmiyordur.. hatta ilk defa duyanlarınız bile olmuştur. ama lütfen bilenler bildiklerini benimle paylaşsın. şimdiden çok teşekkür ederim. saygılarımla.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bildiğim tek şey adamın çok ama çok çekici olduğu... okuduğum şiirlerinde adamın dizelerinde ağır basan sadistliğinin mazoşist yönüme hitap ettiği... kırbaçladığı... beni fazlasıyla tahrik ettiği... ımmm başka ne diyebilirim :)... açıkçası kimdir ne iş yapar vs. bilmiyorum... onların öncesinde ilgimi çeken çok başka şeyleri var ;) mesela turuncu tahmin ettiğim gibi sadist mi (umarım öyledir)? sekse düşkün mü? lezbiyen veya biseksüel kızlardan hoşlanır mı? mahlasında bahsettiği gibi erkek mi yoksa okuyucuları yanıltmak için erkek kimliği arkasında saklanan bir kadın mı? yatakta ne kadar iyi? kaç farklı pozisyonda sevişebilir? kadınına sahip çıkar mı? azgın kızlardan hoşlanır mı? kadınını tatmin edebiliyor mu? gibi gibi gibi ;) bunların dışında sanatsal yönüne gelicek olursam bana şiiri sevdiren adam oldu diyebilirim ;) aşk çiçek böcek dışında adam akıllı bir şeyler yazan eli öpülesi adam. sıradanlıktan nefret ettiğini ve zoru çok fazla sevdiğini düşündüğüm biri. ve o adam bence bir dahi ;) der ve noktalarım ;)

0|0
    0|0
    • o adamı beğenmeyenler ise aptalın tekidir derim ;) ve turuncunun her bir şiirinin her bir harfine tek tek tek kurban olsunlar ;) ben de mi bir başlık açsam bu adamla ilgili ne yapsam?

Kızlar Ne Diyor 1

• maalesef bilmiyorum ve ben de bilen olduğunu sanmıyorum :( ve ben de en az senin kadar merak ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kimse bilmiyo galiba

0|0
    0|0
    • galiba :/ ben de kimsenin bilmediğini tahmin etmiştim ama işte bir umut...

• Aynen ek bilgi sahibi oldum ( : eyvallah bizden :)

• o zaman ne mutlu bana :)

Yükleniyor...