Sofi'nin dünyası adlı kitabı okuyan varmı?

sofinin dünyası kitabının ilk 30 sayfasını okuduktan sonra çok düşünmeye sorgulamaya başladım sizdede öyle oldumu? herhangi bir konu hakkında bir sürü soru oluştukça cevaplarını aramakla meşgul oluyorum?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• çoook eski bir kitap o... sen nerden biliyorsun :)

0|0
    0|0
    • elimde o kitap var şuanda da. sofinin dünyası kitabının ilk 30 sayfasını okuduktan sonra çok düşünmeye sorgulamaya başladım sizdede öyle oldumu? herhangi bir konu hakkında bir sürü soru oluştukça cevaplarını aramakla meşgul oluyorum?

• 7/24 destek :) sor sor çekinme:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Sofinin Dünyası felsefi akımları daha basite indirgeyerek genel olarak fikir sahibi olmak için oldukça güzel bir kitaptır.
    Benimde felsefe ile ilk tanışmamı sağlayan yapıtlar arasındadır.
    Tavsiyem Nietsche, Foucault, Spinoza ve Deleuse okuyarak zihninizde garip ve hoş bir hisse sahip olabilirsiniz.
    Tıpkı kitapta sık sık yaşadığımız gibi.

0|0
    0|0
  • Aynen filmini de izle cok degisik bir kitap yarisina geldim sonra o kitabi bana veren hocaya benim derdm bana yetmiyormus gibi az da dusnmeyi arttirip basimi agrittigi icin tesekkur ettim icimden sovdum ve sinifa gitmistim bence o kitabi bosver filmini izle gec

0|0
    0|0
  • +9 felsefe Öğrencisi itemleri

0|0
    0|0
  • Ben okudum , çocukları felsefeyle tanıştirmak için ideal

0|0
    0|0
    • sofinin dünyası kitabının ilk 30 sayfasını okuduktan sonra çok düşünmeye sorgulamaya başladım sizdede öyle oldumu? herhangi bir konu hakkında bir sürü soru oluştukça cevaplarını aramakla meşgul oluyorum?

• Bu çok güzel bir şey

• :) :) tamam ozmn

• Evet okudum buyrun

0|0
    0|0
  • Ben okudum ama tavsiye etmem;)

0|0
    0|0
  • Saçma bir kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Okudum. Bence mükemmel hir felsefeye giriş kitabıdır. Konular çok açık anlatılmış.

0|0
    0|0
  • Kitaplığımda duruyor ama okuma fırsatı bulamadım henüz

0|0
    0|0
  • Okumadim simdi bende merak ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...