Nereye gidiyoruz biz böyle?

Ben sadece yaşadığım şeyi paylaşmak istiyorum sizinle. Bugün sohbet ediyorduk, arkadaşlarım ve onların akrabaları arkadaşları felan. Konu müzikten açılınca ben Neşet Ertaş hayranıyım dedim. Ordan biri o kim ya hiç duymadım dedi. Ve ben o an şok oldum. Yani bana inanılmaz derece kötü bir durum olarak geldi, düşünsenize kendi kökünüzü bilmiyorsun ama sorsam yabancı bir oyuncu anında söylerler. Çok garip. Artık özenmekten başka hiç bir şey yapılmıyor. Kimsenin kendi görüşü, ülkesi dini ırkı kültürü geleneği kalmadı.

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Maalesef popüler kültürün, popüler köleleri bunlar. bir Neşet Ertaş gibi üstadı dinlemeyi hak etmiyor zaten onlar, bosver..

0|0
    0|0
  • bozkırın tezenesini bilmeyenlerle muhabbet etmezsin artık bir daha :)

0|0
    0|0
  • ya açıkcası benim müzik zevkim de metal bile var yani tüm müzik türlerini dinlerim ama neşet ertaş gibi halk ozanlarının yeri ayrıdır ve onları bilmemek tabi birşey diyemezsin ama iyi de değil

0|0
    0|0
  • Onlar anca Lady Gaga ya da One Dircetion felan dinlerler özünü unutmuş hepsi

0|0
    0|0
  • Yaa profil resmine bak söylediği lafa bak, piyasaci starbucks dan cikmayan marka ozentisi kiz oldugu 2 km den belli birde kesat ertaş diyor bize

0|0
    0|0
  • Sonumuz ne olacak hayırlısı...

0|0
    0|0
  • bu tarz sorular klasik gibi yahu. bilemeyebilir türküyle alakası yoktur ama başa bit türk sanatcısı ve türkçe müzik dinliyordur normal şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • helal solun sana neşet ertaş nur içinde yat

0|0
    0|0
  • Duzelmeyecek hic birsey..

0|0
    0|0
  • Bu daha iyi gunlerimiz

0|0
    0|0
  • kimi bilmez zaten bizi biz anlarız ancak bosver takma kafana

0|0
    0|0
  • Bizde kültür 90 lardan sonra yok oldu

0|0
    0|0
  • Ne büyük hakaret sayılır ya

0|0
    0|0
  • bahsettiklerin çok da önemli şeyler değil zaten

0|0
    0|1
  • milliyetci falan mısın? bu nasıl bir önyargı? o. O

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • maalesef popüler kültür işte

0|0
    0|0
  • senin tip hiç neşretçi değil ki ama zamkuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Oh bilmiyor mu? O salakmis dskjhds

0|0
    0|0
  • Fe eyne tezhebun... yazık cok haklısın

0|1
    0|1
  • Çünkü özenti çok batilasmak isteyen malesef..

0|0
    0|0
  • Onlar biberdi lady gaga falan takilsinlar

0|0
    0|0
  • Bu millet daha ne cahillikler gördü bu ne ki

0|0
    0|0
  • Of tamam bence de garip ama yani sanki sen cok sey biliyosun heralde sen de bir nesat ertas i biliyosundur :D

0|1
    0|0
    • tamam şimdi gidebilirsin.

• Senin. gibilerin normal insanlardan fazla 3 cumlelik. bilgin vardir. Onla da yazik hem böyle sitem. edip hen de rezil ederler kendilerini. Senin. gibi arkadaslarim. var cahiller baskalarini begenmiyolar benim. gozumde onlar en dangalak. Onlara söyleyemiyorum tabi sende patladim kusura bakma hahaha. Ama yani sen de oylesin.

• Hahahaha cevabim kaldirilana kadar rezil olcaksin hahahaha :D

Yükleniyor...