Fotografınıza göre müzik tarzınızı söylememi istermisiniz? :)?

Merak edenler yazsın müzik tarzını söyleyeyim :)

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• Soyle:)

0|0
    0|0
    • bu fotoğraftan pek birşey çıkaramadım üzgünüm :) duygusal olduguna göre genel olarak slov şarkıları seçiyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 11

• benimkini biraz zor bilirsin gibi :)

0|0
    0|0
  • Bilirsen helal olsun :P

0|0
    0|0
    • rock seviyorsun ve gitarın o ağlayışı tüylerini diken diken yapıyor :)

• bir bu eksikti knk :D ama yaratıcı :)

0|0
    0|0
    • yabancı şarkılarda ritmi hosuna giden her tarzı dinliyorsun :) ruh haline göre onur koç bile dinliyorsun :)

• vay be helal olsun :D bildin kulaga hoş gelen her müzigi dinlerm ruh halime göre de dogru :D

• bir arkadaş fotoğraflarınıza yorum yapayım mı diye soru sormuş sende cevap vermişsin oda kopekle ilgili bir şey demiş köpeğine bakarken sorunu gordum açıkçası :) neyse

Söyle bakalım :)

0|0
    0|0
    • o köpek benim bitanem :) ... yoruma gelince, counrty tarzını seviyorsun ayrıca yabancı rock hosuna gidiyor :) dönem dönem popüler olan pop şarkılarıda dinliyorsun :) rap dinlemediğini inkar etme ritmi hosuna gidenleride dinliyorsun :)

• Bir çoğu doğru :) yorumun için teşekkürler :) o köpeğe iyi bak dostum 😊 insanlar bile arkandan iş çevirebilir ama onlar asla 😊

• Saol dostum.. aynen sırtını donmeyecek bir tek onlar var :) iyi geceler :)

• Evet :) hadi bakalım

0|0
    0|0
  • soyle dostum?

0|0
    0|0
    • bir zamanlar tripkolik bile dinliyordun :) tam kesin bir tarzın yok hosuna gideni dinliyorsun ama genel olarak ne slov neden ağır.. arası bişey

• trıpkolık kım bıle bılmıyorum :)) yanı hıc sevmem o tıplerı arsız bela ısmaıl yk falan :D
      slow aynen onun arası bısey

• Valla beni soylesene bilcen mi merak ettim :)

0|0
    0|0
  • söyle kanks.

0|0
    0|0
  • Bak şimdi heyecanlandım :)

0|0
    0|0
  • söyle kardes

0|0
    0|0
  • Hadi soyle bakalim