Dracula Başlangıç Filminde Osmanlı Tarihini Kötülüyorlarmış , İzleyen Var Mı?

İzleyenler Osmanlı tarihini kötülüyor izlemeyin diyorlar izleyip de eleştirisini yapacak olan?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• filmin fragmanından anlaşılıyodu zaten. Yapılan yorumlara artı olarak fatih voyvodayı ölldürmek için transilvanyaya gider ama sarayının önündeki ormanı geçemezler. sebebi ordaki her ağaçta çürümüş insan cesetleri ve şiddetli koku. birçok efsane vardır bu konu hakkında. bazı kaynaklarda dinine bağlı bir adamken çok aşık olduğu karısının ölmesiyle cinnet geçirir ve inkar eder. bütün papaz ve rahiplerinin başını uçurur ve kanlarını içer. bu konuyu keanu reeves in oynadığı bir dracula filminde işlemişlerdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kont Dracula dediğimiz kişi 3. Vladdır. Osmanlının başını çok ağrıtmış, vergi felan vermeyi reddetmiş elçileri kazığa oturtmuş, en son bizim akıncılar kafasını koparmışlar. O yüzdendir heralde.

0|0
    0|0
    • Kuyruk acıları var demek kii simdi anladim

• En Saçma berbat film 2-3 dangalak tan ne bekleyebilirsin ki

0|0
    0|0
  • Hayatımda izledim en berbat en saçma en b. ktan en basit en zavallı en ucuz en.. Vs. bu daha uzar gider.. Kısacası enlerin filmi olmuş :D

0|0
    0|0
    • Dimi ilk yarısını izledim azönce kapattım adam tek kişi koca orduyu ezip geçiyor saçmalığa gel :)

• Sorma ya :D adamların böyle bir film yapmasını geçtim de senin benim ecdadımızı bu şekilde kötüleyip rahatlıkla vizyona girmesi ve bu kadar izlenmesi acınası bir durum yazık..

Kızlar Ne Diyor 3

• osmanlı bizim öğrendiğimiz kadar muhteşem ve hoşgörülü değil tabi ki bunu vurgulamışlar devşirmeleri göstererek ama çok abartmışlar çok barbar göstermişler hadi onu da geçtim kazıklı voyvodayı melek gibi göstermişler biz ona zulmediyoruz hep filmde

2|0
    0|0
    • Aynen herkes öyle demiş filmin eleştirisinde kimi Türkleri övüyorlar bence demiş bu ne saçmalık anlamadim

• Valla ovmedikleri kesin :D

• Valla gördüm şaştım :D

• Kont drakula 3. Vladdır, ya da kazıklı voyvoda olarak bilinir. Öldürttüğü insanların kanını içtiği için kont drakula demişler buna. Filmi izlemedim. Filmde Fatih Sultan Mehmet i dracula öldürüyor. Gerçekte olay bu olmadığı için tarihimizi yanlış aktarıp yer yer bizleri kötüledikleri için protesto icabı filme gitmeyin deniyor. Bencede gidilmemeli.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle izlenmemeli saçmalıktan başka bişey değil

• Elbette saçmalıktan başka birşey değil.
      Voyvoda melek bizler barbar gösteriliyoruz. Birde tek bir adam kocaman orduyu yeniyormuş bu nasıl işse?

• Geçen gün Uçan Kuşta görmüştüm sanırım. İstanbul'u fethetti diye bir hırs alıyorlarmış diyordular.
    Vampir öldürüyor padişahı. Osmanlı Tarihini kötülemekten çok Fatih Sultan Mehmet kötülenmiş desek doğru olur.

0|0
    0|0
    • Doğru haklısın öyle bu nasıl bir hırssa fazla saçmalamışlar

• Öyle

Yükleniyor...