Geri getirilmeyen kitap?

Arkadaşınız okuması için verdiğiniz kitabı geri vermeyince ne hissedersiniz? Çok gıcık bir şey değil mi?

Güncellemeler:
Peki ya kitap için arkadaşlığınızı bitirir misiniz?

0|0
16|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Gıcık kaparım :/

0|0
    0|0
  • benim kitaplarım mücevher gibidir yaa.. çok zor veririm. verdiğim zamanda geri gelsin isterim.

0|0
    0|0
    • Geri istediğimiz halde geri getirmeyenler var ne yazık ki

• ya arkadaşlık biter mi bilmem ama soğurum yani.. ne demek geri vermemek.

• Surat yapanlar bile var istiyoruz diye. Ben mi yanlış yapıyorum diye şaşırıyor insan

• Kitaplarim degerlidir vermiyorum kimseye. Isteyen satin alir okur veya bir kütüphaneden temin edebilir. Giden bir kitabimin ardindan hala üzülürüm. Ne gerek vardi?

0|0
    0|0
    • Böyle olmasa da kitapları paylaşsak ne güzel olurdu. İnsanlar niye böyle =/

• Normalde pek vermem aslinda bu sebepten ama misafir geldi gecen. Kitaplari gorunce aldi biraz ve kac aydir geri gelmedi. Olmadi isticem, cok sinir bir durum. 😠

0|0
    0|0
    • İste bence. Zaten istediğin zaman değil daha sonradan getirecektir. Hatta ısrar bile edebilirsin alabilmek için =/

• Sinir oluyorum sinir bide sayfalarını kıvıranlara uyuz olurum nasıl veriyorsam kitabı sende aynı şekilde vermek zorundasın

0|0
    0|0
    • Kitap sizin için özelse geri almak için ne yaparsınız?

• Oturur aglarim

0|0
    0|0
  • birak getirmemwsini kitabin biyerinde kiriaiklik felan gorsem drek derim yani bu ne duzhun okuyamadinmi diye oyke herkezede vermem kitaplarimi zaten secilmis olmak lazim :)))

0|0
    0|0
  • Cok sinir oluyorum ve israrla isterim geri

0|0
    0|0
  • o kdr kitap verdim birilerine. hepsi de getiricem dedi. getirmediler.:D kitap icin bitirmem arkadasligimi ya. ama kavga ederim :D

0|0
    0|0
    • Neden getirilmez onu anlamış değilim ben de =D Her isteyene kütüphane kartı çıkarıp öyle mi verelim kitabı =D

• benim icin butun kitaplarim degerli ama. sonucta hepsini isteyerek aliyorum.

• Tekrar alamayacağınız kitaplar daha kıymetli olur ama. İlk baskılar, imzalılar veya baskısı olmayanlar. Bunlar daha kıymetli olur diğerlerine göre

• gıcık olurum onu mimlerim artık zırnık alamaz benden.

0|0
    0|0
    • Verdiğiniz kitap özelse peşine düşer misiniz?

• Elbet düşerim. Bırak peşine düşmeyi benim kitaplarım mağazadan ilk alındığı gibi temiz okunmamış gibidir. Bir çiziye kırışıklığa tahammülüm olmaz. Zaten o yüzden kimseye vermem aynısını alır hediye ederim ki kafam rahat olsun.

• Her zaman aynı imkan olmayabiliyor ama.

• Kaç tane kitabim kaldi öyle kime hangi kitabi verdiğimi de hatirlamiyorum yapacak birşey yok

0|0
    0|0

• sinir oluyorum

0|0
    1|0

• çok oluyo malesef

0|0
    0|0
    • Sonradan uğraşarak alabildiğiniz oldu mu? Mesela kitap özelse göz mü yumarsınız?

• o zaman iste

• Kaç kere istedim. Benim istemeye yüzüm kalmadı çocuğun umrunda değil

• Sirf bu yüzden yalan söylediğim oluyor kitabi vermemek icin.

0|0
    0|0
  • Bunu yapanlara sınır oluyorum. bir daha vermiyorum kitap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben bu yüzden, benim için manevi değeri olmayan şeyleri hediye ediyorum.. ver bir giyim dediği elbiseyi, kitabı, yüzüğü, saati falan. hayrına dağıtıyorum l*n :)

0|0
    0|0
    • Verirken gözden çıkarıyorsun sanırım =)

• Aman aranızı bozmayayım =D

Yükleniyor...