İnsanlar neden animeye karşı böyle önyargılı?

İnsanlar neden animeye karşı böyle önyargılı davranıyor? Neden bir kere bile anime izlememiş bir insan animeye karşı bu kadar fikir sahibi oluyor animeye bu kadar kötülüyor?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ayyy ordaki KİRA'mı :))
    Daha Death Note'un 12. Bolumundeyim :))
    Ben animeye kesinlikle bayiliyorum.
    İstek ve onerilerin için bana özel mesaj at
    ;)))

0|0
    0|0
    • 24 ve 25. bölümlerde aglıcaksın :D

• Tamam o bölümlere geldigin zaman söylersin burdan :D ya da mesaj atarsın. Sana daha birçok anime önericem

• Ee senden haber niye gelmedi hala bitirmedin mi hala yoksa depresyona mı girdin :)

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç ön yargılı olanını görmedim de bir arkadaşım ben seviyorum diye büyümedin gitti diyordu.. üni bitti hala severim ufak tefek eşyalarda hoşuma gider.. ne animeler var ya..
    picm.yourswallpaper.com/.../...panda-cat-w_736.jpg
    coolvibe.com/.../animewallpaper8.jpg

0|0
    0|0
    • Anime film var bir de :D anime gibi ama film gibi 2 saat sürüyo epey uzun. Hayalgücünü görmek istiyosan Spirited Away i izle çok güzel bir anime tek bölüm 2 saat :D

• aklımda bulunsun izlerim :)

• takma öyle insanları. önyargılı insanlar öyleleri.
    anime her yaşa her cinse hitap eden bir kültür olgusudur bence ;)) iyi bir anime hayal gücünü geliştirir.

0|0
    0|0
    • Spirited Away var onu yapanın hayalgücüne hayran kaldım :D

• Kim yargili ben severim

0|0
    0|0
  • karşı değilim ama sevmem..

0|0
    1|0
  • Diğerlerini bilmemde ben çok severim anime dizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Anime bir yaşam tarzıdır. Herkesin animeye karşı ön yargılı olmasının sebebi çocuk araç gereci olduğunu düşünmesi ama içinde yeni bir dünya olduğunun farkında değil örnek ben hem koleksiyon yaparım hem manga okurum hem anime izlerim hem yeni çıkan movielere giderim yaşım 26 utanıyormuyum bundan hayır hemde çok mutluyum. (karım peşimden sürüklendiği için mutsuzdu ilk zamanlar ama onuda başlattım :) ) Animeler çok güzel bence.

0|0
    0|0
    • Ben de 1 2 senedir izliyorum yaşım 18 senin gibi olursam ne mutlu bana :))

• Naruto kimleri kahretmedi ki ben de artık bitiyormus diye duydum. Ben baslamaya hep korktum bitmez diye. :D kısa animeler daha çekici geliyo bana :D ama sonra da hemen bitti diye üzülüyorum :D

• Narutoyla Bleach i bitirdim o kadar bolum izledim hosumada gittiler kisa uzin diye ayrim yapmamak lazm bence.

Yükleniyor...