Kitapseverlerden beyin fırtınası istiyorum :))?

kitap-kafe sitesi yapmak istiyorum. bir kitap-kafe sitesine girdiğinizde nasıl özellikler istersiniz?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• E-kitap indirebilmeliyim bilgisayarıma.
    Türlerine göre, yazarlarına göre, yayımlandıkları yıllara göre kategoriler olmalı bence.
    Sonra TÜYAP Kitap Fuarı vb. son haberler yer almalı.
    Dünya'daki, Türkiye'deki önemli kütüphaneler hakkında bilgiler yer almalı.
    Hatta çekebildiğin kadar fotoğraf çekip koymalısın.
    Mesela güzel kitapevleri keşfetmelisin, fotoğraflarını eklemelisin.
    Bu tür haberlerin yer aldığı bir blog sayfası olmalı ayrıca..
    Bir forum sayfası olmalı. İnsanlar okudukları kitaplar hakkında yorum yapsın, soru sorsun, tartışsın
    Sinemaya uyarlanan kitaplar hakkında düşüncelerini falan yazmalısın bloğuna. Hatta sinemaya uyarlanan eserler diye ayrı bir kategori olmalı. Filmi eleştirmelisin, kitaptaki senaryo ve kurgu ne kadar iyi aktarılmış vb..

2|0
    0|0
    • Gerekli bir cok kriteri arkadas yazmis, blogu acinda bizi de haberdar edersen seviniriz :-)

• sayfa tasarımı herşeyi kendim kodlayarak yazacam ya işim baya uzun bu arada wordpress joomla ile iilgili bilgim var ama takıldığım yerde yardımınızı isterim tabiki ve çok teşekkürler önerileriniz için :))

• Rica ederim :)
      Elimden geldiği kadar yardımcı olurum :))

Kızlar Ne Diyor 6

• bir kitapsever olarak e-kitaba karsiyim
    size önerim ise biz kitapseverlere daha farkli yaklasimlarda bulunmaniz bu acidan

fakat internete tasimayin rica ederim.

1|1
    0|0
    • e-kitap kısmına ben de karşıyım kitabın kokusu bile dijital ortamda okunmaması için yeterli bir sebep ve amacım kitaplarını oylamak yorum yapmak kişisel liste yapmak vs

• oylamak, tavsiyelerde bulunmak güzel fikir. basarilar

• teşekkürler :)

• Siteyi yapinca haberimiz olsun kitapseverler bulussun :D

0|1
    0|0
  • Kitapları ne kadar seviyorsam, e-kitap olayından da o derece hazzetmiyorum..

Ben kitabı okurken sayfalarını elimle çevirmeliyim, dokusunu hissetmeliyim. Kokusunu duymalıyım. Ve işim bitince kitaplığımdaki yerini almalı. Manevi anlamda yerini doldurmalı tamamen.

0|0
    0|0
    • ben e-kitap indirilecek bir siteden bahsetmyorum. bir kitap kafenin sitesi olabilir ama e-kitaba karşı biriyim zaten örneğin kendinize ait üyeliğinizle okuduğunuz kitapları kaydedebileceğiniz oylayabileceğiniz tavsiye edebileceğiniz kaybolmayacak bir yer (bilgisayar kaydedince veya not alınınca kayboluyor ya da yeterince not alamıyorum kitap hakkında ) bir siteden bahsediyorum :))

• açarsan bana da haber ver hehe

0|0
    0|0
  • Kitap olunca işin içinde elimde olsun isterim.

0|0
    0|0
    • ben e-kitap indirilecek bir siteden bahsetmyorum. bir kitap kafenin sitesi olabilir ama e-kitaba karşı biriyim zaten örneğin kendinize ait üyeliğinizle okuduğunuz kitapları kaydedebileceğiniz oylayabileceğiniz tavsiye edebileceğiniz kaybolmayacak bir yer (bilgisayar kaydedince veya not alınınca kayboluyor ya da yeterince not alamıyorum kitap hakkında ) bir siteden bahsediyorum :))

• Kitap okurlarin buluştuğu bir site yani. Olabilir bu

• evet aslında kendim için aradığım bir veritabanını herkesle paylaşmak istiyorum. asıl sorunum ödünç alınan kitapları iade ettikten sonra o kitapla ilgili not alabilecceğim bilgilerini kaydedeceğim tabiri caizse herkesin kendine ait bir veritabanının olması kitapların unutulmaması. kişisel kitap bilgi sistemi gibi birşey :)

• e kitap olsun kitapları indirme

0|0
    0|0
    • bu ileri bir aşama olur bence telif hakkıdır vs o kadar param yok daha cevap için teşekkürler :))

• kitap adı ve konusu özeti. sonra nobel kazanmış kitapların adları

• nobel kazanmışlara ayrı kategori kullanabilirim teşekkürler ve asıl amacım üyelik ve üyelere kişisel alanlarda okunulan kitap, ilerde okumak istediği kitaplar vs gibi bilgileri yükleyebileceği bir veritabanı da sağlamak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...