En Sevdiğiniz Film Repliklerii?

Aklınızda kalan film replikleri nelerdir?
Çok harika replikler çıkacağına inanıyorum :)

Doğumda öğretilmişti bize, hayat bir yarıştır.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne zaman sokak köpeklerine selam verneye başladın, işte o vakit adam olmana ramak kaldı demektir

0|0
    0|0
  • -İnsanlar neden hep SENİ SEVİYORUM der? +Neden biliyo musun? Çünkü Beleştir -_-

0|2
    0|0
  • "Kaos bizi yutmayı bekleyen bir çukur değildir. Kaos bir merdivendir. Tırmanmayı deneyen çoğu kişi başarısız olur ve tekrar deneyemezler; çünkü düşüş onları yıkar. Bazılarına da tırmanma şansı verilir ama onlar reddeder; kendilerini halka, tanrıya veya aşka adarlar. Oysa hepsi birer ilüzyondur. Sadece o merdiven gerçektir ve tırmanmak tek şanstır."

0|0
    0|0
  • v for vendetta dan 4.bp.blogspot.com/.../vfor.jpg

0|0
    0|0
  • İnanan insanları kıskanıyorum bir varlığın olduğundan eminler korkusuz bir şekilde yaşamak için harika bir yol...

0|0
    0|0
  • Ulan istanbuldaki ünlü yazar göte yazmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• - Beni öldürmeyen şey, güçlendirir.
    - Sorun aslında ne olduğun değil, yaptığın şeyler seni diğerlerinden ayırır.
    - Bir tren bekliyorsun. Seni uzaklara götürecek bir tren… Trenin seni nereye götürmesini umduğunu biliyorsun, ama emin değilsin. Ama önemi yok. Bir trenin seni nereye götüreceğini nasıl umursamazsın? Çünkü birlikte olacaksınız.

0|0
    0|0
  • Bu dünya da iki çeşit insan vardır ;
    1. İyilik yapan iyi insanlar
    2. Kötülük yapan kötü insanlar.
    Ben iyi bir insanim !

My name ıs Khan

1|0
    0|0
  • Bugün ölsem naparsin anne?
    Yarın ölürüm..

I killed my mother filminden.
    En cok etkisinde kaldığım filmlerden.

Kesinlikle Izlenmesi gereken bir film

0|0
    0|0
  • İnsanlar kendilerine yalan söylenmesinden hoşlanırlar, sadece yalan söylediğini oğrendiklerinde hoşlanmazlar

0|0
    0|0
  • kadın aklı erkek akılı filminden üste olan kadınları severim repliği burada yazınca pek anlaşılmıyor ama filmi çok iyiydi

0|0
    0|0
  • Peki zeki murende bizi gorecahmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...