Piyano çalmak için çok mu geç kaldım?

18 yaşındayım küçüklüğümden beri hep piyano çalmak istemişimdir ama malesef fırsat olmadı sizce bu saatten sonra öğrenebilir miyim? Bir tanıdığım çok zorlanırsın bu işlere çocukluktan başlanması lazım dedi sizin fikirleriniz nedir?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• öğrenirsin tabi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben profesyonel olarak muzikle ilgileniyorum. Dj im. Tecrubelerim bana şunu gosterdi ki inandığın, azim ettiğin ve emek harcadığın surece yaşın kaç olursa olsun PROFESYONEL bile çakabilirsin. Hadi sana kolay gelsin:)

0|0
    0|0
  • Onemli olan isteyip inanmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yillardir olan istemin, hevesine birlikte hic zorluk cekmezsin. cunku ilgi alanin olmadigi bir calgi sadece calinabilinir bir kac dersle. Ama severek yaptigin iste hep mutlu olursun hemde zirvelere tasir bu seni :)

0|0
    0|0
  • Ya çok saçma bee bende 16 yaşındayım piyanoyla keman çalmayı çok istiyorum geç kaldım diye isteklerimden vazmı geçeyim hiç bir şey için geç değil karşim dinleme sen onları keklemiş seni

0|0
    0|0
  • Bende 18 yaşındayım piano çalmayı çok istiyorum ama arklar geç olduğunu söylüyor
    Ben hiç aldırmıyorum yavaş yavaş çalmayı öyreniyorum
    Eğer profesyonel olmak istiyorsan 6-7 yaşlarda falan başlaman gerek ama kendince çalmak istiyorsan yaşın uygundur canım :)

0|0
    0|0
  • Öğrenmenin yaşı yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...