Interstellar (yıldızlararası) izleyenler?

Interstellar'ı izleyenler, yorumlarınız nedir film ile ilgili? Nolan yine yapmış yapacağını diyorum ben.

• Film çok iyiydi. Tam bir Nolan Klasiğiydi.
    60% (3)80% (4)70% (7)Oy Ver
  • İyiydi ama C. Nolan'dan beklediğim kadar iyi değildi.
    20% (1)20% (1)20% (2)Oy Ver
  • İzlenilebilecek bir filmdi.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kötüydü, bir şey anlamadım.
    20% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemiş olduğunuz filmin basit bir kurgusallıktan öte, aynı zamanda -karadelikler için yapılan- yeni denklem dizileriyle birlikte bilimsel anlamda yeni keşiflere yol açtığını biliyor muydunuz?

Intersteller filminin yönetmeni Christopher Nolan, filmin içinde esrarengiz payı olan karadeliklerin baş döndürücü bir şekilde olmasını ve izleyicilerin kendilerini gerçek bir kara deliğin yakınlarındaymış gibi hissetmelerini istiyordu. Bu nedenle evrende varolan karadeliklere olabildiğince en yakın görsellikte olan karadeliklerin görüntülerini elde etmek için çalışmışlar. Çalışmalar sonucunda, bunun için kullanılan son ürün yazılımlar ile birlikte, geliştirilmiş yeni denklem dizileri sayesinde asıl şekillerini kusursuz bir şekilde yakalayan bir görüntüyü elde etmişler. Bu sonuç sadece film için bir katkı sağlamamış, aynı zamanda yeni bilimsel keşiflerin de başlangıcını yapmıştır.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya manyak bir filmdi zaten başrolde matthew vardı fılmın kotu olması cok zor bır ıhtımaldı

0|1
    0|0
    • matthew son bir kaç senede inanılmaz geliştirdi kendisini. "how to lose a guy in 10 days" i biliyorum kaç sene önce oynamış, sıradan bir oyuncu gibiydi. "True Detective" de döktürmüştü zaten, dizi olmasına rağmen. Bu filmde coşmuş resmen.

• İzlemeyi çok istiyorum ama daha gidemedim. Çarşamba günü gidebilirim belki. Doğumgünüm olduğu için kendime verdiğim bir hediye olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Film çok iyiydi. Tam bir Nolan Klasiğiydi.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle çok çok iyiydi. Sen de filmden çıkınca bir kafeye oturup 2-3 sigara arka arkaya içip uzun uzun düşündün mü? :D

• hayır

0|0
    2|0
  • iyiydi

0|1
    1|0
Yükleniyor...