Yılda ortalama kaç kitap okuyorsunuz?

Herkes "boy" "kilo" gibi şeyler soruyor bilgi çağında, bende merak ettim , bu ilkelliğin dışına çıkabilmiş, boya posa değilde , bilgiye, gelişime ilgisi olan kaç kişi var site de diye, bu soruyu sorayım dedim

İlk ben söyleyeyim, yıllık bir ortalamam yok, değişiklik gösterebiliyor, mesela bu yaz 25 kitap bitirdim.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Agustosdan bu yana 6 kitap okudum hazirda iki kitabim daha var.

Keşke böyle sorular olsa bu sitede hep.

0|1
    0|0
    • Sorma ya, sürekli yok boyunuz ne kadar, yok güzel miyim, yok öjem yakışmış mı?
      Bir keresinde bilim adamlarıyla ilgili birşey sormuştum, soruyu kaldırdılar, başlığı büyük harflerle yazdım diye. Halbuki bu değerli insanları insanların kafasına sokmak için büyük harf kullanmıştım :)

• Aynı şekilde :) hayırlı geceler.

• Çok teşekkür ederim, sana da :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Değişiyor. Bazen çok okuyasım vardır, ayda 10 kitap okurum. Bazen de hiç okumam. Ortalama 50 filan herhalde

0|2
    0|0
  • haftada bir ayda 4 :D yılını hesaplayamadım. :D eğer daha çok vaktim olsaydı iki günde bir. Kitap okumayı çok seviyorum :)

0|1
    0|0
  • Her hafta bir kitap.

0|1
    0|0
  • haftada bir kitap bitirmeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • 2 :( ders kitapları hariç

0|0
    0|1
  • Sıfır

0|0
    0|1
    • niye eksiliyon okumak zorunda msıyız

• Zorunda olup olmamak değil olay, zorunda olduğun için değil, kendin için okumalısın, kitap sana çok geniş bir bakış açısı kazandırır, hayatın güzelleşir. Zorundalık kısmına gelince, evet kendi iyiliğin için okumak zorundasın aslında, seni olduğun yerden alıp, çok daha iyi bir yere getirir kitap okumak.

• Benım, bakışaçımın, dar olduğunu kım soyledi unv. okuduğum ders kitapları yeter bana. insan ilişkileri şeytan ilişkisine dönmüş. bide alıp ktabınımı okucam gözümü yorucam allh sorar

• iki.

0|0
    0|0
  • 15-20 arası

0|0
    0|0
  • 9 - 10 tane.

2 yıldır böyle oldu. Çok üzgünüm. Eskiden ayda 3 kitap okurdum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...