Kapat

Şimdiye kadar izlediğiniz en güzel kore dizisi ve dizide en çok sevdiğiniz kişi kim?

Benim ki Playful Kiss ve Beak seung jo süper dizi ve süper oyunculuk ( Ayrıca çok yakışıklı )

Güncellemeler:
Hadi başka cevap yok mu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende bu var http://www.youtube.com/watch?v=SAcdEpugdEU ama favorim Park Jiyeon dur ;)

0|0
    0|0
    • The Heirs izlediğim en güzel kore dizilerinden biri cha eun sang a bayılırım ayrıca kim tan ın saç kesimine bayılıyorum hem zaten bu dizideki karakterleri canlandıracak başka oyuncular bulamam :)

• Ne kore manyağı çok ımına koim lan. :D

0|0
    0|0
  • tusubasa

0|0
    0|0
  • Çok şükür izlemedim.

0|0
    0|0
  • izlemem

0|0
    0|0
    • Öyle deme ve bir dene sana tavsiyem aşk komedi eğlence istersen Playful Kiss den başla yok ben aşırı romantizim isterim dersen The Heirs çok güzel ayrıca bilimkurgu aşk komedi olarak The Mermaid çok güzel yok yok sen en iyisi sırayla hepsini izle hepsi birbirinden güzel seçim yapamam :)

• kıskanıyom ben yok abı ızlemem

Kızlar Ne Diyor 2

• personal taste var.

0|0
    0|0
    • Yaa ben personel tastenin ilk 5 bölümü felan izledim sonra internette sorun çıkınca izleyemedim kısmetse sonra izlicem ve süper bir dizi :)

• bütün kore dizilerini izlemişimdir ama 49 days'i çok beğendim

0|0
    0|0
    • Dersler olmasa bende izlicem ama işte dersler yoğun :(

• izlemediysen şiddetle tavsiye ederim 2-3 kere izlemişimdir.

• Şimdi man from the starst izliyorum bundan sonra to the beatiful you yu izlicem sonrada bunu izlerim teşekürler :)

Yükleniyor...