İpek Ongun'un Bir Genç Kızın Gizli Defteri kitabı nasıl?

İpek Ongun'un Bir Genc Kızın Gizli Defteri adlı kitabını okuyan var mı? Nasıl bir kitap?

Güncellemeler:
Önerebileceğiniz etkileyici bir kitap var mı peki?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• okumuştum baya oldu tam hatırlayamıyorum ya ama okuduğumda kötü gelemiştide yaşın büyükse okuma boşuna ipek ongun okadar iyi bir yazar değil yani klasik olaylar var kitaplarında okurken sıkılmazsın belki ama bilindik hikayelere denk geldim ben bu arada o kitabın ilk serisini okumuştum ama hatırlayamaıdm aklıma takıldı şimdi

0|0
    0|0
    • serra yı anlatıyodu hatırladım :))

Erkekler Ne Diyor 4

• X okudum biraz çocuksu geldi ama şu an salandranin aynası diye bir kitap okuyor um ve şahane herkese tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Komik dedikleri gibi ortaokul 8 . sınıfta okumuştım :D Ders verici yanları da var

0|0
    0|0
  • Melisa p

0|0
    0|0
  • Okumadm ama okumak isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanırım 14 ya da 15 yasında okumuştum. o donem genç kızlarda bir ipek ongun furyası vardı. Adim adim hayata da güzeldi. Tam o yaşlara gore bir kitap duygusal, romantik. Kitaptaki kahramana asik falan oluyorsun, okumalisin :))

0|0
    0|0
  • Günlük tarzında yazılmış hoş bir kitap. Okumanı isteri! m. Ben beğendim. Bir kızın hayatını anlatıyor. İnternetten özetine bak istersen. Belki okumana teşvik eder

0|0
    0|0
  • Okuma çok komik 17 yaşımdayken okumuştum bence okunacak daha iyi kitaplar var

0|0
    0|0
  • o kadının bütün kitapları harika ben hepsini okudum ve son kitabı okuduğumda 14 yaşındaydım geç kalmışsın sanırım

0|0
    0|0
  • 6. sınıfta okumustum ben onu cok begenmistim

0|0
    0|0
  • ilkokulda okuncak kitap onlar

0|0
    0|0
  • ilk okulda okumuştum anılar anılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...