Tv'deki en saçma dizi?

Sizce tv'deki gelmiş geçmiş en saçma dizi hangisidir? Kendi fikrimi söyliyim bence Alemin Kralı :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• tv de düzgün dizi mi var? Başta kurtlar vadisi arka sokaklar...

1|0
    0|0
    • Kurtlar vadisi sevmeyen bir erkek buldum soktayim :D

• bu arada teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yahu bir başlasak burdan köye yol olur ama bir iki örnek vermek gerekirse
    deniz yıldızı-hareketsiz iki araç çarpışır araçlarlan birindeki sürücü ağır sinir hasarı oluşması sebebiyle felç olur ve ayağa kalkmasının imkansız olduğu teşhisinde karar kılınır iki ay sonra maraton koşacak kadar iyileşmiştir
    doktorlar- neresinden tutsam bilemiyorum bir hastanın ameliyat edilmesi lazımdır ama bu ameliyatı yapabilecek sadece iki doktor vardır dünyada ve bunlardan biri malum hastanededir bölüm ilerledikçe öğreniyoruz ki bu ameliyat apandisit ameliyatıymış
    arka sokaklar- her olay yerine bir siren uzaklığındaki kahramanlarımız telsizle cep telefonu arayarak sistemin dinlenmesi ihtimalini tamamen ortadan kaldırmıştır
    kurtlar vadisi-o polat ölemiyor hacı bakma bondun arabasının çenesini krıdığına o da polatın kriptoniti
    vs vs vs

1|0
    0|0
  • beni affet diye bir dizi var abi o ne saçma bir dizidir ya maksat zaman öldürsün diye herifler dizi çekiyor :D.

1|0
    0|0
  • geneli sacma bence

1|0
    0|0
  • Tvde ki bütün diziler saçma ve hepsinin amacı insanların aklını meşgul etmek ve akıl kontrolü yapmak. Tv toptan kapatılmalı.

1|0
    0|0
  • Arka siradakilerden sonra çıkan bütün okullu gençlik dizileri.

1|0
    0|0
  • güldür güldür :D

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl... Koskoca cihanşümu osmalı devletini düşürdükleri duruma bakın

1|0
    0|0
  • Fox dizileri yok mu çok saçma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle doktorlar :):)

1|0
    0|0
  • Çok fazla var. En başta pis yedili, yahşi cazibe, beni affet...

1|0
    0|0
  • Hangi birini sayalim :-D unutma beniyle deniz yildizi en basta.

1|0
    0|0
Yükleniyor...