Kitapseverler bir kitap kafe sitesinde olmasını istediğiniz özellikler nelerdir?

ben kitap-kafeler için site yapmak istiyorum aklımda bazı özellikler var ama kitap severlerden de fikirler almak istiyorum. bir kitap-kafe sitesine girdiğinizde nasıl özelliklerin olmasını istersiniz?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic duymamistim böyle bir format. Kitap cafe ver ve buna internet sitesi mi yapacaksiniz?

0|1
    0|0
    • aslında kitap siteleri var ama bunun örneği yok ve yapmaktaki en motive edici taraf bu bence :)) özellikle kütüphanelerden aldığım ya da arkadaşlardan alıp okuduğum kitaplarla ilgili kayıtlarda sıkıntılar yaşadım aklımda bir kaç özellik var ama yetersiz görüyorum.

• kişiye özel üyeliklerin olduğu okuduğun kitaplarını kaydettiğin bilği aldığın kendine ait kiap listelernin yapıldığı ileride üyelerine ayrıcalıklar sağlayan bir şema var aklımda daha fazlası buralardan vereceğiniz fikirlerle olacak

• Filmadami diye bir site var. Onun formatını kendinize uyarlayabilirsiniz bence. Bir de kitap takas edilebilme gibi uygulamalar olabilir filan. Arada şehirlere özgü etkinlik düzenlenebilir. Kitap okuma buluşmaları yapılabilir.

Erkekler Ne Diyor 1

• sevmiyorum ki ne yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...