Türkiye bir Avrupa ülkesi mi Ortadoğu ülkesi mi?

Türkiye bir Avrupa ülkesi mi Ortadoğu ülkesi mi?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Konumu Avrupalı. Halkı ortadoğulu.

0|0
    0|0
    • halk nasıl bu kadar bilinçsiz olabiliyor anlayamıyorum açıkçası... cevaplara bakınca şok oluyorum

• Teşekkürler :) :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Avrupa adını bu topraklardan aldı ve biz asırlardır bu topraklarda yüzümüzü batıya dönmüş şark dünyasının tek medeni devleti olarak yaşıyoruz tabii ki paçalarımızdan etklerimizden yapışmış kimi Ortadoğunun çamurlu unsurları ilerleyişimizi yavaşlatıyor zaman zaman...

0|0
    0|0
  • Doğu Avustralya.

0|1
    0|0
  • Türkiye kendi özkültürünü kaybetmiş, eksen kayması yaşayan bir üçüncü dünya ülkesidir.

0|0
    0|0
  • Avrasya ülkesi diyebilirim. Hiçbir zaman avrupa ülkesi olmadık bence. Sosyal yapı din sanat gelenegi çok farklı avrupadan. Günden güne ortadoğuya doğru da kayıyoruz.

0|0
    0|0
  • Ortadoğu ülkesi maalesef

0|0
    0|0
  • Avrupanın baş köşesi :D

0|1
    0|0
  • ondan önce biz Müslüman miyiz onu bir sormak lazım kendimize

0|0
    0|0
  • Avrasya :D

0|0
    0|0
  • Afrika ülkesi.

0|0
    0|0
  • Avrasya denir ona canım.

0|0
    0|0
  • Avrupa cokuste
    Ortadogu ulkesi olmak gurur kaynagi ben ortadogudan yana secim yapiyorum

0|0
    0|0
  • Avrasya

0|0
    0|0
  • Orta CAĞ ulkesi oluyor yavaş yavaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asya aman Avrupa demeyin ya Türkiye nin Avrupa'ya ihtiyacı yok :)

0|0
    0|0
  • Avrupa mı? Haha güldürmeyin gençler.
    Ortadoğu'yu bırak, yavaş yavaş orta çağa geçiş yapıyoruz.

0|0
    0|1
    • sen açıklamanı yap... güldürmemekmiş... biraz araştır gör ondan sonra konuşalım... bilgi kapasiten yetmiyor anlaşılan... bilgi sahibi olmadan fikir sahibisin bir çok kişi gibi

• Aynı soruyu içimden az önce sana sordum be şekerim.
      Her neyse bak keyfine.. Bu kafa yapısından ne beklenir ki zaten.

• hahahah :D tamam öyle sen şampiyonsun :D ben gittim bir çok ülkeye ortadoğuda avrupanın neredeyse her yerine gittim :) sen düşün şimdi

• Kendini avrupa ulkesi olarak görüp ortadogudan farksızlasan ülke

0|0
    0|0
    • sence ne?

• Eskiden ulkemizde haber seyrederken "ortadogu'da gerceklesen catismalar" gibisinden haberleri izleyip insanlarin birbirini yemesine hayretle bakardik bugun benzer sahneler ulkemizde ve sinirimizda. yani benim aklima gelen bu en basitinden.

• ya sadece şu anki duruma göre değerlendirmek yalnış olmaz mı? bunun etkenleri var sosyal kültürel ekonomik siyasi gibi etkenler... bunların hepsine göre değerlendirmek daha doğru değil mi?

• Sadece Müslüman ülkesi

0|0
    0|1
Yükleniyor...