Cem Yılmaz'ı seviyor musunuz ve ya komik buluyor musunuz?

Cem Yılmaz'ı seviyor musunuz ve ya komik buluyor musunuz

0|0
4363

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 62

• Her ne kadar vatandaşlarımızdan çoğu sevmese de ben çok severim. Farklı bir mizah anlayışına sahip. Olanı göstermesine rağmen sürekli bel altı vurmasıyla eleştirilen bir komedyendir. Çoğu insan da espri yapısını anlamadığı için sevmemektedir.

1|1
    0|0
  • artık sevemiyorum kendisi için tespitim şudur bence tükenmişlik sendromu yaşıyor.
    eskisi gibi üretken vek komik değil.. hep komik olmak zrunda değilim baheneside saçma zorundasın kardeşim komedyensin sen işin güldürmek :) kolay para kazanılma yolunu bulmuş nasılsa izlenir diyerek emek vermiyor

0|0
    0|0
  • çok severim yakından takip ederim..

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Cıvık filmleri ve kötü şakaları da var ama "Cem Yılmaz'a hiç gülmem" diyorsa biri muhabbet olmaz onla.. benim kahkaya attığım şeyi o küfür, hakaret algılıyordur...

0|0
    0|0
  • Kendisi elbette başarılı ama bir sanatçı deyince eksik gibi. Sadece o değil diğerleri de, argo kelime fazla kullaniyor. Toplumsal olaylarda mesela Ortadoğu savaşlarında ya da Aksa"nin işgalinde sesi çıkanların en önünde bu adamlari arıyoruz ama üç maymunu oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • Bayılırım.

0|0
    0|0
  • Ben daha komiğim mk

1|0
    0|0
  • Ülkemizin zengin insanlarından olduğunu biliyorum :D En azından ülkemizde sanatsal faaliyetlerde bulunan ve mizahi anlaşıyı olan bir kişi olduğu için severim. Ama her insan gibi hatalarıda vardır.

0|0
    0|0
  • Tek geçerim alternatifi yok.

0|0
    0|0
  • Pek umursadığım söylenmez ama komedi işi yapanların içinde iyisi bence.

1|0
    0|0
  • mhb arkadasım ben gülmüyorum bana hiç komik gelmiyor bu dinleyenler niye gülüyor ben pek anlamadım ya ben anlamıyorum ya onlar burada bir terslik var saygılar öpüldünüz.

0|0
    0|0
  • Komik olduğu doğrudur ancak özellikle filmlerinde ince espri adı altında saçma sapan şeyler yaptığı da oluyor.

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyordum ama sonra izledim ve gayet iyi bir komedyen Olduğunu düşünüyorum cok farklı bir mizah anlayışı var ve cok iyi Gözlemci. Bu yuzden komık Oldugunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki üstüne henüz yok. Bir tat bir doku gösterisini izlemeden karar vermeyin derim :)

0|0
    0|0
  • Şahsını değilde filmlerine bakarım

0|0
    0|0
  • sevmiyor ama nefrette etmiyorum. ama son filmi takdire şayan gerçektende

0|0
    0|0
  • seviyozda son filmi çok berbattı

0|0
    0|0
  • hayır sevmiyorum komik değil

0|0
    0|0
  • Çok severim çokta komik bulurum. ama çoğu filmini beğenmem.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 43

• Igrenc ya hic gulemiyorum zorladim olmuyor

0|0
    0|0
  • Bazen evet. ama çok suratsız be.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • (Kemal Sunal - Tolga Çevik - Ahmet Kural)

0|0
    0|0
  • Komik buluyorum ama sevmiyorum. Cok simarik

0|0
    0|0
  • Ince esprileri olan sadece Türkiye de değil birçok ülkede espri denilince akla gelen bir isim. burada sevmiyorum diyen bir çok insan onun en az 1 esprisini biliyordur...

0|0
    0|0
  • filmlerini sevmem ama tek kişilik gösterileri on numaradır

0|0
    0|0
  • Pek sevmiyorum. Esğri yaptıktan sonra yaptığı espriyi açıklama çabası içine giriyor. Gereksiz

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem kendilerini, komik değil.

0|0
    1|3
    • bende sevmiyorum.

• Hiç gülen biri değilimdir. Şakayı, espriyi hayatta sevmem insanların saçma salak şeylere gülmesi vakit kaybı. @dipnottt
      Recep İvedik filmine gitmiştim can sıkıntısından. Konuşmalardan çok hareketleri komikti biraz.
      Onun dışında Kemal Sunal favorim..

• anladım :)) ama biraz yanlıs düsünüyorsun bence. ama o da senin düşüncendir bişey diyemem

• Eskiden severdim de, son zamanlarda cok görgüsüzlesti.. Haz etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Gülerim ama kendisini sevmem

0|0
    0|0
  • Bence komik falan değil

0|0
    0|0
  • Hayır, hayır. Çok itici ve antipatik buluyorum. Tanımamış olmayı tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aşırı zeki adam

0|0
    0|0
  • eskiden sevilirdi simdi hayir

0|0
    0|0
  • Artik eskisi gibi içten anlatmiyor ama yinede en komik diyebilirim keyifle izliyorum :)

0|0
    0|0
  • Hiç samimi gelmiyo herif.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Seviyorum mizah anlayışı kuvvetli zeki biri ☺

0|0
    0|0
  • ne severim nede esprilerini komik buluyorum ya. Şahan'ın filmleri daha komik valla. zaten izlenme oranlarından da belli :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor...