Küçük Prens kitabını okuyan var mı?

Antoine de Saint -Exupery'nin Küçük Prens isimli romanını çok küçükken okumuştum ama o dönemden bu yana mutlaka her sene okurum. Benim için anlamı büyüktür.

Bu kitabı keşfeden, okuyan var mı?

Sizin için ne anlam ifade eder.

Sevdiğiniz bölümler nereleridir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet okudum. Fakat benim tavsiye etmek istediğim bir başka kitap var. Çocuk Kalbi (Edmondo De Amicis). Bu kitap tüm çocukların ayrıca anne ve babaların, öğretmenlerin, bir çocukla muhattaplığı olan (öğretmenler gibi) her yetişkinin okuması gereken mükemmel bir roman. Kesinlikle okuyun.

1|0
    0|0
    • :) Evet katılıyorum. Bence de herkes okumalı :)

Yüzümde gülümseme olustu kitabın ismini duydugumda. Teşekkür ederim.

• Hocam afedersin ama hayatımda okuduğum en bayık kitaptı. İlkokulda zorla okutmuşlardı; yarısına gelmeden sıkılmıştım. Mektup mektup nereye kadar demiştim :)

• Hahaha :))

Olabilir tabii. Ama ilk kez şimdi olumsuz eleştiri duydum o kitap hakkında.

Erkekler Ne Diyor 4

• Küçük prens gelmiş geçmiş en iyi çocuk kitabıdır(ki aslında çocuk kitabı değildir)

Özellikle evcilleştirmek hakkında konuşmalar çok iyidir.

Gülünü senin için önemli kılan, onun için harcamış olduğun zamandır."

Ayrıca

Büyükler gerçekten tuhaf

1|0
    0|0
    • :))) Tuhaf evet. Tilki ile o konusmaları benim de çok hoşuma gider bir de Gül üne olan tutkusu hep hayran bırakmıstır.

Teşekkürler :)

• Çok geçmiş üzerinden; sanırım bende aynı etkiyi bırakmamış ki silinmiş gitmiş... İlk hayranlıkla okuduğum kitap, Jules Verne'indi.

0|0
    0|0
  • Bizzat o benm (:

0|0
    0|0
  • hayır okumadım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir türlü akmadı bi kaç sayfadan sonra bıraktım.

0|0
    0|0
  • Evet okudum hemde fransızcasını benim okuldayken incelemem gereken kitaplar arasındaydı:)

0|0
    0|0
  • evet güzel bir kitap :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...