Tarihin en zalim kişisi kimdir?

Josef Stalin: 1922'den 1953 yılındaki ölümüne kadar 31 sene boyunca SSCB’nın liderliğini ve Sovyetler Birliği Komünist Partisi’nin liderliği anlamına gelen Genel Sekreterliğini yapmıştır. 10 milyon ila 60 milyon arasında insan Stalin döneminde öldürülmüştür.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Devrim ipek eldivenlerle yapılmaz. Ölen insanların arasında vatan hainleride vardır. Söylsene müslümanlık yayılırken kaç milyon insan ölmüş ? kapitalizmin katliamlarından dolayı kapitalizmi bir kere olsun eleştirmemiş ikiyüzlü herifler sosyalizm konusunda atıp tutuyor. cevap bile vermeye gerek görmüyorum.anti komünist propagandanın yalanlarından biridir. Tarihi belgeler açıklamıyor bu istatistikleri.

0|0
    0|1
    • Kahrolsun Kominizm.

• arkadaşım peygamber(asm) ın 23 yıllık tebliği döneminde yaptığı savaşlarda ölen insan sayısı 200-300 civarındadır. senin övdüğün sosyalizm yalnızca kamboçyada pol pot döneminde 2 milyon insan öldü. sovyetler birliği afganistanı işgal süresince 9 yıl boyunca savaş dışı 2 milyon insanı öldürdü. ha tabi sosyalizme karşı direnenin ölmeye hakkı var size göre çünkü onlar sömürücü. burada bana siyaset yapma ancak cahil insanları kandırırsın.

• Eminim ki , 200 kişidir. :D O dönemlerde savaş vardı , savaş olduğu zaman , açlık olur , bulaşıcı hastalıklar olur , barınacak ev yok olur , insanlar sosyalizm nedeniyle ölmemiştir. Sosyalizme karşı direrene karşı öldürme hakkımız yok.Sosyalizme ihanet edeni öldürme hakkımız var.Ülkeye ihanet edenin öldürme hakkımız var.Afganistanı işgal etmedi sovyetler.Ordaki emperyalist amerikayı vurmak için gittiler.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Kazıklı Voyvoda

İşin şeklini de bir Osmanlı padişahından öğrenmesi de, gayet ilginç..

1|0
    0|0
  • Kendine göre haklı nedenleri olan hiç kimse gözümde zalim değildir. Ortak bir fikire tamah etmeyip kendi doğruları için insanları katledenlere zalim, cani filan gibi kelimeler yetersiz gelir onlara uzun bir cümle olarak sövmek isterimde...

0|0
    0|0
  • barutu kim icat ettiyse o ! onun üzerine tanımam . p.tun nerden baksan 6 milyar leşi vardır

1|0
    0|0
  • Ben.

1|0
    0|0
  • Adolf, Josef, George, Erwin, Cengiz bilmem ne... Gider.

0|0
    0|0
  • Real'li Pepe :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...