Hayatımda büyük iz bıraktı dediğiniz film hangisidir?

Benim mesela yakın zamanda çekilen" benim dünyam" filmi çok etkilendiğim bir filmdi

Güncellemeler:
Film isimleri yazan arkadaşlar kısa konuyuda belirtebilirler :) herkese teşekkürler
Bir çok filmi izlemişiz ve etkilenmişiz :) en sonda listeyi yazıcam en çok hangi film izlenmiş bakıcazz

0|2
178|178

En İyi Erkek Görüşü

• Titanic tabiki. Dünya tarihinde hiç bir film o kadar izlenmedi ve onun kadar oscar alan sadece 2 film daha var. Unutulmaz birden fazla mesajı içeren konusu ile Titanic her izleyişimde tüylerimi diken diken eder. Rose un her şeye rağmen sonradan mutlu bir hayat sürmesi annesi ve nişanlısını bir daha görmemesi bunlara rağmen kendi başının çaresine bakan özgür hayatı beni çok etkiler. Ve titanic in her şeye rağmen batmış tüm gemilerden daha fena bir şekilde yerle bir olarak okyanusun 4.5 km. dibine inmesi. Ve hiç bir şeyin buna engel olamıyışı. Sanki tanrının verdiği bir idam hükmüydü bu. Aslında titanic öyle bir filmdir ki içerdiği mesajlardan çok daha fazlasını taşır çok derin bir filmdir.

5|1
    0|1
    • Ben sadece bir filmdende öte diyorum gerisini sen tamamlamışsın :)

• Onlarda ayrı bir klasik mesela bülbülü öldürmekte müthiş bir film. Ama kullanıcı benim fikrimi sormuş bende açıklamamı yaptım.

• ama onlarda görsel efekt olarak titanic in eline su dökemez üzgünüm

Kızlar Ne Diyor 178

• zindan adası
    mutlaka izle bunu cok etkilemişti beni klasik gibi geliyo ama bambaşka :)

bide izlemişsindir izlememişsen mutlaka acil arama izle oda çok fena ya çok ağlamıştım ve çok heyecanlanmıştım onda :)

1|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında filmi harikaydı ve sonunda ağladım... Bana sağlığın ve hayatın ne kadar değerli olduğunu hatırlattı. Bir de elimizdeki değerlere sahip çıkmamız gerektiğini... Ve aşkın her şeye rağmen yaşanabileceğini...

0|0
    0|0
  • Tarık Akan - Halit Akçatepe - Kahraman Kıral'ın oynadığı ''CANIM KARDEŞİM'' filmi ve o eşsiz fon müziği kendimi bildim bileli beni en çok büyüleyen film oldu :) Bir dram konusu bu kadar mı harika ve bu kadar mı içten bir tarz ile senaryolanır ya :) başıboşluk sefillik özgürlük özgüven ve dram bu kadar mı harika yorumlanır :)

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

0|1
    0|0
  • Umudunu kaybetme, piyanist, titanic. Hepsi nefes aldığın sürece yaşama tutunmayı öğretiyor, pes etmemeyi öğretiyor.

0|1
    0|0
  • Çizgi filmler hayatıma cok katkıda bulundu.
    Mesela Heidi den
    Öyle patikalarda falan dolasmamam gerektiğini öğrendim.
    Külkedisinden
    Kız kısmının 12 den sonra dısarda isi olmadığını
    Pamul prensesten
    Verilen elmaları yememem gerektiğini
    kırmızı baslıklı kızdan
    ormanda giderken it kopukla konusmamam gerektiğini öğrendim.:D:D:D

0|0
    0|0
  • Beğendiğim bir çok film yazılmış ama babam ve oğlum da kesinlikle 3 5 kez izlenmesi gereken filmlerden o filmde Çetin Tekindor'un gerçekten 10 numara bir performansı var.

0|0
    0|0
  • çok kitap okurum, film, dizi izlerim ama bir dizi hariç hiç aidiyet hissetmedim.
    Sadece friends dizisini izlerken, kendimi o arkadaş grubunun içindeymiş gibi hissetmiştim ve bitince boşluğa düşmüştüm başka da olmadı.

0|0
    0|0
    • Dizilerde güzelde başladığın zaman biymen lazım öyle bir his oluyor o kötü :)

• yerdeki yıldızlar, ghajini, aynı yıldızın altında, hüzünden öte, kız kardeşimin hikayesi

1|0
    0|0
  • Adalet Peşinde ; kızı ve karısının gözleri önünde bir hiç uğruna öldürüldüğünü çaresizce izleyen bir adamın aradığı adaleti bulamaması ve kendi adaletini kendi yaratmasını konu alıyor. Duygusal başlayıp aksiyon ve zekayla devam eden bir film. Hala her sahnesini adım adım hatırladığım akılda kalıcı, etkileyici ve tahmin edilmesi zor bir sonla biten bir yapımdır. İzlemenizi tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • La vita e bella -,-

0|0
    0|0
  • Akıl Oyunları
    Bir de 127 Saat çünkü beni kan tutuyo ve hikayenin gerçek hayattan alındığını duyunca gerçekten bende iz bıraktı 😞

1|0
    0|0
  • Aashiqui2 , 3 idiot, taare zameen par , ghajini , fanaa bu filmler gerçekten çok sevdiğim 100 kerede ixlesem sıkılmadıgım filmlerdendir..

0|0
    0|0
  • Hayat güzeldir, black, kız kardeşimin hikayesi bu üçünü izle sonra benden film önerisi yine alırsın :)

0|0
    0|0
  • Abimm filminden inanılmaz etkilenmistim. Zihinsel engelin ne olduğunu, ama bu insanların aynı zamanda ne kadar sıcak kalpli olduğunu ve kardeşliği çok iyi anlatan hem eğlenceli hem de duygusal bir film, tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında..

0|0
    0|0
  • Umut ve my name is Khan

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım önerdi Aynı Yıldızın Altında çok iyi bir filmmiş izliycem pc bozuk ısındımı kapanıyor telefondan izliycem sevmiyorum telefondan izlemeyi ama değicek izliycem telefondan mecbur bence izlemelisin çünkü arkadaş çok film izleyen biri onun zevkine güvenirim bende şu an vizyonda unutursam fısıldayı tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Aşk ve gurur. Adında belli bence içerik. He bir de Aynı yıldızın altında filmini çok beğenmiştim

1|0
    0|0
  • kısa film var, kendinden 91 cm uzakta yaşayan adam. kendimi kötü ya da yalnız hissettiğim zaman hep onu izlerim.

0|0
    0|0
  • dövüş klübü, esaretin bedeli, bay evet

1|0
    0|0
  • 3 idiot :D

0|1
    0|0
  • Aşk tesadufleri sever -babam ve oğlum , gerçekten beni etkileyen Türk filmleri olduģu için iz bıraktı.

0|0
    0|0
  • Onun orjinali Black. Daha güzel ondan :) Black, çingeneler zamanı, sevginin gücü, inception falan filan çok harika filmler :)

0|0
    0|0
  • piyanist.

2|0
    0|0
  • 3 idiot ve her cocuk ozeldır

0|0
    0|0
  • Testere ve matrix

0|0
    0|0
  • fermat's room :) içinde biraz matematik ve mantık bulunan kapana kısılma tarzı bir film. dil de ispanyolca olunca baya etkiledi :)

0|0
    0|0
  • Katiliyrum benim dünyamm çok etkilyeci bir filmdiii konsyuyla olmaz dedigmz şeyleri cok güzel canlandırmşlar konuşamyr duymuyr ve görmeyen biri kendini yerine koyuyrsun BN aglamştm ya :'(

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    148

Erkekler Ne Diyor 177

• son samuray.. bırazda esaretın bedeli.. ancak son samuray fena etkılemısdır benı, savasın ve askın asaletı varsa kesınlıke yansımıs o fılme.. arada koyar bakarım cdsını ve her ızledıgımde aynı keyfı alırım

1|0
    0|0
  • Fight Clubu Abartmadan 25 26 Defa izlemişimdir. O Haykırışlar O ince mesajlar insana yön veriyor. Farkındalik kazandırıyor

1|0
    0|0
  • bir filmin hayatıma ne gibi etkisi izi olabilirki, izlerim psikolojik etki bırakır zaman zaman sonra onuda unuturum

0|0
    1|1
  • back to the future

1|0
    0|0
  • Forrest camp
    Cast A way
    Limit yok
    Akil Oyunlari
    The iceman
    The traffickers
    Tanri kent
    Kadin kokusu
    Parfume
    Prestij
    Rainbow eyes
    Rezervuar kopekleri
    kelebek etkisi
    Not defteri
    Bunlarin hepsi turunde bas yapittir. Ilgilendigin tarzi soylersen nokta atisi onerilerim olur.

0|0
    0|0
  • Pederin hayatinin bu bunyeye etkisi

0|0
    0|0
  • Will Smith'in Umudunu yitirme ve Schinler'in listesi.

1|0
    0|0
  • my name is khan

0|2
    0|0
  • Fıght Club kesinlkle.

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söyleyeyim sitede öyle gezinirken bu soruyu gördüm ve sırf cevaplamak için üye oldum :D
    Ben film izlemeyi çok seven ve film arşivi çok geniş bir insanım bu sebepten ben sana kesinlikle hayatında bir etkisi olacak bütün filmleri yazayım ve sen bu filmleri yorumlarını hiç okumadan direk aç izle :D

Esaretin bedeli

Kanlı Elmas

Yeşil Yol

Piyanist

Prestij

Sihirbaz

V For Vandetta

Kız Ardakaşım

3 Aptallar

Benim Adım Khan

Her Çocuk Özeldir

Black

Cesur Yürek

Forest Gump

Akıl Oyunları

Ucuz Roman

Kasımda Aşk Başkadır

Schindler'in Listesi

12 Yıllık Esaret

Fight Club

Başlangıç

Tanrı Kent

Sevginin Gücü

Er Ryan'ı Kurtarmak

Köstebek

Para Avcısı

Bir rüya için ağıt

Bülbülü öldürmek

Aynı yıldızın Altında

Baba

Baba 2

Not; Artık 1 aylık izleyecek filmin var :D

0|0
    0|0
    • Sen naptın hocam :) öncelikle aramıza hoşgeldin aramıza katılmana vesile olduğum için çok mutlu oldum bana yıllık bir arşiv çıkarmışsın yav sen :)

• Eyvallah sağolasın kardeşim :)

• Rica ederim dostum :)

• titanic; çocuk yaşta olmamdan dolayı aşırı derecede etkilemiş olabilir :)

0|1
    0|0
  • 8 yaşındaydım trt 1 de bir film oynadı. bir çocuğun babası oğlu evdeyken evi yaktı. çocuk defalarca ameliyat oldu. babası mahkemede cebinden aşırı pişmanlık içeren bir yazı çıkardı okudu. 15 yıl hapis alıp kurtuldu. adalet sistemini çok sıkı eleştiren bir filmdi. tekrar çok izlemek istesem de adını hatırlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Seninle izledigimiz o meşhur film kanka :)

0|1
    0|0
  • Patron mutlu son istiyor =)

0|0
    0|0
  • Taare zaman pear yerdeki yildizlar
    hayallerin ötesinde Imagine
    ikisi kapisir.

0|0
    0|0
  • Black filmi baya etkiledi..
    Truva filmini de küçükken izlemiştim Hectorun ve aschilles'in ölümleri gözümün önünde hala çok etkilenmiş ve üzülmüştüm (:

0|0
    0|0
  • Abo evim sensin ıssız adam diyenler var yapmayin etmeyim flimlere saygısızlık bu açın flim izleyin kaliteli flimlervar piyasada ödül almamış olupta layik olunasi yapmayin

0|1
    0|0
  • Hotel Ruanda

Modigliani

Tanrı Kent

Boogy Night

Srbyn Moovie :/ (Pişmanlıktır)

0|0
    0|0
    • Hepsini ekledim listeye :)

• O zaman bakarız ona kardeşim :)

• :))
      benden günah gitti o vakit.

• fight club

0|0
    0|0
  • Piyanist
    Schindler'in Listesi
    Hayat Güzeldir
    Esaretin Bedeli
    Forrest Gump
    The Help
    İlk aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Ekledim listeye :)

• biran önce izle 1957 yılında çekilmiştir ve dünyanın en nadide filmlerinden biridir. film sadece tek bir odada geçmektedir.

• Yol filmi çok iyiydi.

Aslında aklımın tam olarak olgunlağa erdiği bu döenmlerde Türk ve Yeşilçam filimlerini yeniden izledim en komik dediğimiz filmlerde bile müthiş belirteçler var :)

O dönemleri çok iyi yansıtıyorlar

Al yazmalım da çok iyiydi. Aynı şekilde Hayde filmide

0|0
    0|0
  • Film olarak Yeşil Yol ve Ben Efsaneyim
    Dizi olarak da etkilendiğim Prison Break zekanın kol kasından daha üstün olduğunu anlamama yardımcı oldu

0|0
    0|0
  • Her film hayatımın bir safhasını etkilemiştir ama en çok etkileyen beni değiştiren bir film olarak fight club- dövüş klübü diyebilirim dibe vurma mantığında kapitalizm karşıtı bir şizofren filmidir mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ilk korku

0|0
    0|0
  • ahlaksız teklif
    titanik
    testere serileri

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı: Sovyet işgalinden sonra ki Afganistan'ı anlatmaktadır. Erkek çocuklarun cinsel istismarı üzerinden yürüyen bir film.

0|0
    0|0
  • Yarinin sinirinda (the edge of tomorrow) bunlar simdi savasa gidiyorlar omega diye bir sey var useniyom yazmicam...

0|0
    0|0
  • akıl oyunları
    black
    yeşil yol
    piyanist
    babam ve oğlum / dedemin insanları

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    147
Yükleniyor...