Bir kitap kafe sitesinde olmasını istediğiniz özellikler nelerdir?

merhabalar ben kitap-kafeler için site yapmak istiyorum aklımda bazı özellikler var ama kitap severlerden de fikirler almak istiyorum. bir kitap-kafe sitesine girdiğinizde nasıl özelliklerin olmasını istersiniz?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel fikir

1|0
    0|0
  • Okuma bölümleri kesinlikle girişte olmamalı mümkünse ayrı bir alan olmalı

0|0
    0|0
    • e-kitap tarzı bir site olmasını istemiyorum belki üyelerin özetleri yorumları olabilir. kendinize ait veritabanının olduğu ve okuduğunuz kitapları yorumladığınz kaydettiğiniz önerilerde bulunduğunuz bir sitte olmasını istiyorum bunlara ek neler olmasını isterdiniz?

• Herkez aynı anda tüm sitedeki bilgilere ulaşmasın kullanıcı ve parola olsn fakat her seferinde aynı bilgileri kullanamasın belli periyotlarda güncellensin ve daha çok bilgiye ulaşıcağını bilerek bunu yapsın, yani sizinde on görebileceğiniz bir sistem kurun ve kişiye özel belli dönemlerde kişinin hoşlanabileceği yazılar makaleler hediye edin. Gibi

• tabiki kısıntlamalar olacak ama bu siteme mali yüklerden kaynaklı olabilir (şu an fakirim:)) ) onun dışında çok fazla kısıtlamada bulunmk istemiyorum kurucusu ben olacağım fakat tabiri caizse komunal bir sistem olmasını istiyorum üyelerimin de bir süre sonra söz sahibi olmasını istiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...