Dalga gecmeyin lütfen?

Hayatımda hiç sinemaya gitmedim gitsem ne diyeceğim napacagım bilmiyorum anlatır mısınız neler yapmam gerektiğini

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dalga geçilecek bir tarafı kesinlikle yok.
    Sanki anasının karnında herkes Cinebonus'tan VIP olarak geldi.
    Dalga geçenin alnını karışlarız :)
    İlk biletini alıyorsun sonra seansı gelince filmin olacağı salonun kapısında biletli giriş oluyor genelde sonra içerde birisi de yer gösteriyor salon büyükse koltukların üzerinde numaralar var. İçeri giriyosun
    berjer tarzı koltuğa oturuyosun sadece, sonra odaklanıyorsun Sessizce filmi izliyosun,

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, merak ettiğim buydu gerçekten saflıkla alakası olmadığını düşünüyorum , sağol tekrardan.

• Rica ederim, dalga geçenleri kaale alma hanım ablam boşver :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bul birini takıl peşine :)

0|0
    0|0
  • Tv izlemek gşbi düşün sadece ekran daha büyük ve seste sonda gibi :D karanlık büyük bir oda ve rahat koltuklar film izlerken ne yapıyorsan aynısını yapıcaksın bir de film başlamadan önce yerini bul sonra arkandan çok söverler

0|0
    0|0
    • Bilet alırken falan örneğin unutursam fısılda mı diyeceğim sonra vericekler bulurumh eralde koltugu :))

• Sen bileti hangi açıdan izlemek istediğine göre al sonra zaten içerde görevli oluyo o sana yardımcı olur bir iki kere gidince alışırsın:)

• saf mısın nesin sen ya

0|0
    1|0
  • Sinemada senin bisey yapmana gerek yok filmi izlesen yeterli ekstra egitim ya da tecrube gerektirmiyor :D

0|0
    0|0
    • onu demek istemedim sıraya giriyon sırang eliyo ne dicem :Ddd

• ... Filmine bilet alicam diyeceksin o sana hangi koltugu istedigini soracak ve onundeki ekranda bos koltuklari gosterecek harfler ve sayilar var mesela k3 gibi onu soyleyeceksin parmakla gostersende olur odemeyi yapip fisini alcaksin fiste yazar zaten hangi salonda saat kacta oldugu

• teşekkürleer :D

• misirini ye sen. partnerin yapilacak seyleri film baslayinca yapar

0|0
    0|0
  • ((: adam kesiyolar orda gitme.

0|0
    0|0
  • Yanindakini öp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• git, afişleri bakıyormuş gibi yap milleti gözlemle ortama uy :D

0|0
    0|0
    • :D peki tek gitsem dikkat cekermiyim genellikle 2 li 3 lü geliyolar :D

• biraz çekebilirisin ama millet zaten kendi halinde rahat ol :D

• Şaka mı?

0|0
    0|0
    • Hayır değil gitsem yaparım biliyorum ama ben yine rezil olmamak için bilgi istedim merak etme ben öğrenirim de insanlara böyle yargıyla yaklasirsan malesef senın icin cozum yok :)

• Dalga geçtiğimi düşünerek önyargı sahibi olan sensin şuan:) Fake soru mağdurumuyuz diye sordum sadece.. Neyse sana iyi seyirler

• bende gitmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...