Kitap önerecek olan var mı?

Arkadaşlar, kitabım bitti. Kendimi bir boşlukta hissediyorum sanki. Başka bir kitaba ihtiyacım var ancak uygun bir kitap bulamadım. Bana ne önerirsiniz? Kriterlerim şunlar, arkadaşlar içinde her daim merak duyduğun bir şey olsun.'Acaba ne olacak?' diyeceksin ve sürekli merakla okuyacaksın. Sonunda ne olacak, diye merak edeceksin. Bunun içinde dramatik olayların olmasını isterim, aşk acısı çeken aynı zamanda yoksul, çeşitli olayları atlatan bir kişinin hayatını içeren bir kitap mesela? Yardımcı olabilir misiniz? Tam benim istediğim bir kitap önerebilir misiniz?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Önerilere bakmaya geldim :)

1|1
    0|0
    • Hoş geldin :)).

• Rica ederim, ne demek :). Keşke bütün kızlar senin gibi olsa ya... Saçma sapan, laçka işleriyle uğraşacaklarına, karşılarından geçen bir erkeğin tipini, giyim tarzını, şeklini şemalini eleştirip kahkaha içinde dostlarıyla güleceğine, böyle kitap okusun, çeşitli hikâyeleri, hayatları öğrensin, ufku genişlesin, mükemmel bir insan olsun :). Sen değerli bir insansın bence, nitekim okuyan herkes böyledir. Bunun bilincinde ol :). Senin gibiler tükenmek üzere maalesef. Neyse, sana bol ve güzel okumalar :). Derslerinde başarılar :).

• Gerçten teşekkür ederim senin bakış açın senin güzelliğin :))

Kızlar Ne Diyor 11

• ''SEN ŞİMDİ GİDECEN YA CEHENNEMİN DİBİNE GİT '' SÜPER KİTAP ayrıca CANAN TAN'IN YÜREEĞİM SENİ ÇOK SEVDİ;_ AHMET GÜNBAY YILDIZ'IN BABAMDAN SONRA HALİT ERTURUL ''AYSEL''OKUMAK İSTERSEN GERÇEKTEN DRAMATİK KİTAPLAR. İLGİ CEKİ benim i, çin ama kitabin başlıgına dikkatini verme bence içerigine bakmanı tavsiye edrim :) :)

0|1
    0|0
  • şarlok holms

0|1
    0|0
  • aklından bir sayı tut serisi (yalnız ilk 50 sayfayı sabretcen :DD)
    ayrıca şu kitaplarda güzeldir ;
    klon
    sistem

1|1
    0|0
    • Merak etme, ben sabır ehliyimdir :D. Sen Silmarillion'ı okudun mu? :D.200 sayfa sabrediyorsun :D. Ama bana soracak olursan o kitabı tabi, Dünyanın en iyi fantastik kitaplarındandır. Klon ve sistem.. Bakacağım, saol :)).

• john verdon adli bir yazar var polisiye romanlari yaziyor 4 kitabi var hepsi birbirinden guzel. ilk baslari biraz sikici olabiliyor ama kurgulari cok guzel ve hep beklenmedik sonlarla bitiyor. ayrica sil bastan, empati ve olasiliksiz da super kitaplar tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Alamut kalesi okuyabilirsin ya da dan brown kitaplari.

0|1
    0|0
    • O daha çok siyasi içerikli değil mi? Hasan Sabbah ile ilgili galiba.

• Icinde her daim merak uyandiracak bir kitap istedin ask olsun dedin yoksulluk olsun dedin evrt bunlarin yaninda siyasi bir kitapta bu hassan sabbahla ilgiki kesinlikle.

• Sherlock Holmes serisi cok tavsiye ederim surukleyici bir kitap Ayrica filmlerine bakarsan cok seversin 5 tane kitabi 2 filmi var konusu dedektif komedi ve surukleyici

0|1
    0|0
  • Aklından bir sayı tut. Çok güzel bir kitap. 4 günde bitirdim. 2. Serisini okuyorum şimdi. bayıldım kitaba. Emin ol beyeneceksin. yazarı John verdon

0|1
    0|0
  • Ne tur istiyorsun?

0|1
    0|0
  • markus zusak-HİÇ kimse sıradan değildir. aradığın kriterlere uyuyo sanki.

0|1
    0|0
  • Zülfü Livan Elin'in kardeşimin hikayesi veya Hakan Günday'ın Az Roma'nı iyidir mesela

0|1
    0|0
  • alaska oku

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• elif gibi sevmek

0|1
    0|0
  • Paulo Coelho - Aldatmak... Pek aradığın kritelere uymasa da iyi bir kitap.. Farklı bakış açıları var için de...

0|1
    0|0
    • Çok sapıkça midem bulandı kadınlardan soğudum ya Coelho yanılttı bu defa beni

• Nasıl aldın hocam sapıkça işte onca ayrıntıya girmenin ne luzumu vardı yani

• Ya hayat ayrıntılardan oluşur aslında, -ki ufak ve dikkat etmediğimiz detaylar bizi olumlu ve olumsuz yönde etkileyebilmekte... Ben olayı tamamen ilişkilerde ki özgürlüklerin aslında BİZ olgusuna daha yakınlaştırma yönünden değerlendirerek ele aldım. Çiftlerin birbirine getirdiği aslında aralarında ki bağı kuvvetlendirmesini düşündükleri kısıtlamaların onları birbirinden uzaklaştırdığını ve hata yaptıklarını düşündüm. İlişkinin canlı tutulması adına yapılması gereken aslında banal gelen davranışların ne kadar önemli olduğunu düşündüm. Hikayenin kahramanı Linda'nın ilişkisi burada sadece kurgu... Coelho bu kurgu da ayrıntıları satırlar arasında gizleyerek okuyucuya istediği mesajı yönlendirme ile veriyor...

• İstediğin kitap Sherlock holmes tam anlamıyla

0|1
    0|0
  • Robert Ludlum okuyabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...