Karakalem Çalışmalarım Nasıl Sizce?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben hiç eğitim görmedim, sürekli çizen biride değilim zira fazla zaman ayıramıyorum. 250den fazla eserim var ve hepsini facebook adresimde sergiliyorum.

1|1
157|92

En İyi Kız Görüşü

• valla bence eğitim almayan birineve nadir çizen birine eleştiride bulunmak saçma bir ego tatmini olur, bence çok iyisin arkadaşım, eğitimle ve sıkı çalışmayla taş çıkarırsın eksiklerin var diyenlere

0|1
    0|0
    • guzel yorumun ıcın cok tesekkurler.. evet zamanında elımden tutuan olunsaydı eğitim görseydim cok farklı olurdu.. şu an sadece yılda 3-5 eser çiziyorum sadece

• bizim toplumumuzun sanata bakış açısı zaten ortada.) yahu NÜ çalışmalarımı gören bana diyorkı serkan sen sapıkmısın:S.. oysakı şunu idrak edemıyorlar bir cıplak insan bedenı kasların şeklı her bır kas gurubun bırbırıne olan orantısı.. yani düşün en basıtınden bir avuc ıcınde bıle bircok çizgi kas şeklı kemık boy orantısı.. yanı zor iş bunu bır emek bır gözlem yetenegı olarak dusunmezler.. aha çıplak kadın tamam sen sapıksın.. bu işte

• hahaha valla aynen bak profil resmimi gören mesaj attı kaç kez neler ne yorumlar. sanattan anlamaz bazı insanlar, kafaları bel altına çalıştıkları için.

Kızlar Ne Diyor 156

• Çizimler kötü olsaydı "keşke görünmez kalemle çizseydin" diye laf atıcaktım, amacım oydu. Amma velakin çok başarılı. Devam :)

0|1
    0|0
  • Eh iste.. Biraz daha çalisman lazim. Eger istersen, çizim teknigimden faydalanabilirsin:
    => http://sketchtoy.com/63594894

0|1
    0|0
    • aaaa bu sıteyı senmı yaptın.) super ya sanal paint gibi.)

• yok neden kıskanayım tebrık ve taktır ettım.

• Tesekkür ettim.

• ben cok beeğendim deefter düştü o derece

0|1
    0|0
  • Hicbir egitim almadan boyle ciziyorsaniz siz gercekten cok yeteneklisiniz!
    Teknik anlamda degilde daha cok amator bir gozle baktigimda ziyadesiyle gozlerim kamasdi.
    Bircok egitimli ressamdan daha basarili oldugu asikar. Keske bu yeteneginizi gelistirseniz. Tebrik ederim.

0|1
    0|0
    • güzel düşüncelerınız benı cok mutlu ettı.. çok teşekkür ederim.. malesef benım gıbı bir cok yetenek körelip gidiyor

• Rica ederim. Bu yetenekler körelmeden birseyler yapmak lazim.

• Başarılı, özelliklede martı, palyaço ve ayakkabı tamircisi.

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim)

• evet kesınlıkle haklsıın.. ben dunyaca unlu ressamları takıp edıp koleksyonlarını yaparım.. birçok ressamı severim özellıklede william adolphe bouguereau nun tabloları benı buyuluyor bambaska dunyalara goturuyor

• Bazen tablolardan esinlendigim olmuştur genelde duygularımı yansıtırım

• Palyaço hoş ama diğerlerinin yanında biraz daha amatörce kaçmış. Demek istediğim o güzel, diğerleri daha güzel. :) Ayrıca göz çizmişsin eğer o düşündüğü kaş ise kaşı daha yukarıdan çizmen gerekiyor. Ama gözün içi çok güzel olmuş. :) Ellerine sağlık çok güzellerr.

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim.. ben hiç eğiitm almadım.. herzaman mimar sinanda okumak isterdim mesela ama imkanımız olmadı.(.. ayrıca surekli resim çizen bride değilim.. kış aylarında evden cıkamayınca çiziyorum

• hepsini atıyorum. :) çünkü kafamdaki şey ortaya çıkmayınca sinirleniyorum

• ortaya çıkanlar olmuştur mutlaka..

• Imgesel çalışmaların iyi fakat daha fazla ayrıntıya girebilirsin... Bu arada çizgilerin aynı modda yapmamalısın yani ince ve kalın yeterli değil sadece ayrımları yumuşatmaları daha iyi ayarlamalısın vuruşu değiller, eşit gibiler... Tabi bunlar sadece teknik çok normal çok iyisin başarılar :)

0|1
    0|0
    • guzel yorumununz ıcın öncelıkle tesekkur ederım. ben hıc egıtım almadım.. teknık olarak bir bilgim yok.. mimar sınanda okuyan bır arkadasımla beraber aynı potreyı cızmeye başladıgımızda o birsürü yuvarlaklar sprileler elipsler çizerek başlıyordu, bense direk kaştan gözden başlamıştım.) kullandıgım kalemler kömür kalem çeşitleri dereceli kalemler kağıt silgi pamuk ve tukenmez kalem.. cocukken elımden tutuan olsaydı şu an çok farklı olurdu hersey

• Anlıyorum... Buna rağmen çok iyi öyleyse haklısınız teknik kısmı eğitimle bağlantılı. Bence şansınızı deneyebilirsiniz yeteneklisiniz tekrar başarılar...

• anlıyorum, çok teşekkür ederım

• Tek kelimeyle muazzamlar..

http://i.hizliresim.com/nG4Yp5.jpg

bir yerden kurs falan alıyor musun?

0|2
    0|0
    • begendıgıne cok sevındım.. hayır ben hıc kursa gıtmedım egıtım gormedım ve hatta sureklı cızen bırıde degılım sadece kışın evden cıkamayınca bırkaç eser yaratırım o kadar.. ben daha cok sporla ılgılenıyorum

• Palyaço çok sümsük hahaha.

0|1
    0|0
    • aslında onun derın bır felsefesı vardır dıye dusunrek cızmıştım.. cunkı palyaco eglendırır ama o huzunlu

• Yok ya resimle uğraşamıyorum vakit ayırmadan yapılacak şey değil o iş.

• evet vakıt ayırmalısın.. daha doğrusu ilham olmalı

• Guzel

0|1
    0|0
  • bayıldım.. hemen benim resmimi çizmelisin ! :))))))))

0|1
    0|0
  • Gercekden sen mi cizdinn?

Bence mukemmeller... Kopya kagidiyla bile cizemem ben :-D yetenek yok -.-

0|1
    0|0
    • evet çizimler bana ait 250den fazla çalışmamı facemde paylaşıyorum.. tesekkur ederım bu arada)

• gerçekten de senin mi bu çalışmalar :O eğer öyleyse harikalar

0|1
    0|0
  • offf.. bayağı beceriklimişsin haa.. güzelmiş :)

0|1
    0|0
  • Ever gercekten cok guzeller. Teknik biraz daha calismak lzm bende oyle yapiyorum. Bu aralar nü çalışmlara başladım. Ben de eğitim almadım. Ama internetten çizim kitapları var tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • NÜ çalışmalarım benımde var insanlar bana sapık deselerde.) çalışmalarımın tamamını facemde sergılıyorum.. sizinkılerıde görmek ısterdım

• evet ama bızım topluma bunu anlatmak ınan kı cok zor.)

• Birşey anlatmana gerek yokkş brak km ne diyorsa desin

• Süper zaten söylemiştim💪👌😎

0|1
    0|0
  • Grafik tasarım ya da egitim fakltsi okumalisin bence. Egitim alırsan eğer düşünemiyorum seni bizim resm kursuna aylarca gelenler bukdar cizemiyodu yetenek var

0|1
    0|0
    • çok tesekkur ederim.. sizin resim kursunuzmu var özel kurs degılmı? yetenek çok önemli sizde bilirsınız

• Evet oda güzel başarılar ozaman :)

• tesekkur ederm

• Muhteşemler. Gerçekten sen mi yaptın

0|1
    0|0
  • hakkını yemeyelim daha gelişebilir olmuş işte :D

0|1
    0|0
  • Çok güzeller :))

0|1
    0|0
  • Wow gercekten harikalar, hayran kaldım emeğine sağlık :) Böyle yetenekli insanları aramızda görmekten mutluyuz😊 👏

0|1
    0|0
  • bir fotografa bakip çiziyorsun galiba, çünkü hepsi tanıdık bana?

0|1
    0|0
  • ha-ri-ka bayıldım yaa

0|2
    0|0
  • Çok başarılı benim gibilere göre :)

0|1
    0|0
  • Bence cok güzeller. Umarim bu konuda ki ilgin hep surer

1|1
    0|0
  • ayyy çok güzeller , maşaAllah diyelim :D

0|1
    0|0
  • Bakarak ninemde çizer. Marifet bakmadan hayal gücündekini kağıda dökmekte.

1|2
    0|0
    • bakarak çizim yapmaının neresi kolay bana söylermısınız? size şunu söyleleyim Mimar Sinan Üniversitesinde okuyan yakın arkadasım giriş sınavını bana anlatmışsı aynen şöyle.. sınıfa elınde bır merdivenle bir adam gelıyor merdıvenı duvara dayayıp oturuyor ve beklıyor ve sınav başlıyor bakarak aynısını çizmeye çalışıyorsun.. bilmem anlatabıldım mı? lütfen yorum yazarken biraz düşünerek yazın

• @Soran ne bu şiddet bu celal kız dogru Yazms bncede sakin biraz.)

• ben sızınle tartışmıyorum fıkrınıze katılmıyorum sadece sınırlenıcek bır durum yok.. saygınızı kabul edıyorum bende dusuncelerınıze saygı gosterıyorum.. dunyaca unlu ressamlarla kendımı bır tutmam kadar sacma bırsey olamaz herhalde ben oyle brsey soylemedım bakın en basıtınden mımar sınana bıle gıtsenız sınavda bakarak obje cızme şeklınde soruyla unıversıteye gırersınız.. yanı benım dıle getırmek ıstdıgım nokta bakarak cızmenın bukadar kolay bısey olmadıgını dolaysıyla yıne yetenek ıstedıgını vurguluyorum.. ben kendını begenmış bırı degılım asla oyle bırıde olmadım.. resımlerımı begenmemış olabılırsınız saygı duyuyorum.. sadece dusuncenızı tasıp bulmuyorum.. saygılar

• Çok başarılı.
    Tebrik ederim.

0|1
    0|0
  • özellikle orman ve kadehe ba-yıl-dım. gerçekten çok güzel çiziyorsun keşke benim de böyle bir yeteneğim olsa.

0|1
    0|0
  • Harikasin:) gercekten ck iyi calismalarin ayrica hepsinde bir anlam yuklu sanki ck begendim :))

0|2
    0|0
    • begendıgıne cok sevındım.. evet ana tema yalnızlık huzun.. benım tarzım bu

• Kızlar Devam
    126

Erkekler Ne Diyor 92

• Yookkk... Artıkkk... :O süpersin bladerim ben cinali bile çizemiyom nan :/ Süpersin gerçekten... Eşkal belirlesek çizersin heralde? :)

0|1
    0|0
    • sağolasın kardeşim.. çizerim tabı.. ama resime gereken zamanı ayıramıyorum malesef eğitmde sıfır

• Sende sağol da haklısın deyip hala durma :@ :/ :))

• gayet başatili = )

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel, harika. Yetenek kesinlik ile var, ve bence bir teknik olarak eğitim al derim, daha sonra yaptığın resimlerle bir sergi açarsın çok güzel olur. :)

0|1
    0|0
    • ınsallah bakalım cok tesekkurler

• :) Rica ederim abim de aynı senin gibi çizimler yapıyor. Yeter ki insan da yetenek olsun, insan yeteneği oldu zaman ne olursa olsun başarıyor. Kalemin daim olsun.

• eyvallah kardesım cok sağolasın

• 10 numara 5 yıldız.

0|1
    0|0
  • Eline sağlık hocam, gayet başarılısın, çalışmaya devam et. Eğer maddi durum iyiyse sürekli çalışmaya mecbur değilsen, kesinlikle sanatla uğraşmalısın.

0|1
    0|0
    • malesef yılda uc bes çalşma yapıyroum sadece kışın evden cıkamayınca cızerım.. körelıyorum bılıorm

• anladım çocukken buna benzer boyle kare kare hıkaye anlattgım bır hayalı kahrmanaım vardı çizmiştim oldukca guzel olmuştu.. haklsıın kardeş bu işlerde ıyı para var ama ben işin hıc tıcarı kısmını dusunmedım bıraz ımkan meselesı sanırım benımde ımkanım yok ve spora yonelınce zamanımı hep ona harcadım.. çok teskkuler bu arada

• Dostum, imkan dediğin bir kağı, bir kalem ve biraz daha az uyku. Yine de sen bilirsin ama eğer bu dediğim şeyde "isim" olursan hayatın kurtulur.

• senin yaptığına pek ihtimal vermek gelmedi içimden bu kadar başarılı bir resimci bunları buraya koyma gereği duymaz çizimler basarılı

0|1
    0|0
  • çok iyi olmuş
    en çok da bardağa su koyulan çalışma hoşuma gitti

emeğinize sağlık.

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/lB8PEJ.jpg bunu bidaha yapma tamam mı

Şaka şaka güzel

0|1
    0|0
  • Hocam iznin olursa bazılarını bende çizmek isterim. Gerçi bu kadar başarılı olmaz ama çok iyi bir pratik olur :)

0|1
    0|0
  • Valla bravo helal olsun çok çok güzel hepsi abes olucak ama sipariş falan alıp yapıyosmusun hobimi.. eger yapıyosan oğlumu çizmeni isterim..

0|1
    0|0
    • malesef spariş almıyorum hoby olarak çiziyorum oda yılda uc bes çalışma.. pek uzerınde duramıyorum yanı körelıyorum aslında

• Evet yorumları okuduktan sonra anladım çok güzel hepsi gerçekten facebooktan takip edicem seni profilinde yoksa ulaşabilecegim link yazar mısın oğlum 9 yasında ebruya kemana ve basketbola merakı var okuyunca gelecekteki halini sende gordum sanki..

• face adresım profılımde yazıyor kardeş ekleyebılırsın teşekur ederım.. umarım oğlun cok yeteneklerı olan bırı olur)

• way be iymiş sadece kas yokmuş sende başka yeteneklerde varmış abi :D

0|1
    0|0
  • tebrik ederim dostum çok iyi olmuşlar
    http://i.hizliresim.com/jYdzp9.jpg

0|1
    0|0
  • vaaaaoovvv

0|1
    0|0
  • Ciddiyim çok iyi.

0|1
    0|0
  • ağaçlar çok şık olmuş

0|1
    0|0
  • Cok güzeller

0|1
    0|0
  • Harbiden sen mi yaptin bunlari kardes super olmus seni gonulden tbrk ederim dostum ozelllikle end UST fotroya bayoldim

0|1
    0|0
  • helal olsun valla benimde yeteneğim var çizime bende bir ara başlamak istiyorum ya sen baya yeteneklisin :)

0|1
    0|0
  • eline sağlık. profosyonel ve başarılı

0|1
    0|0
  • şaheser

0|1
    0|0
  • Tek kelimeyle perfect..

0|1
    0|0
  • Moruk senin eldende herşey geliyo nasıl eldir o ous1 var karakalem var spor var. Senin ruhun sanatçı asdgjhdas

0|1
    0|0
  • dostum tebrik ederim. süper çizimler. Allah yolunu açık etsin, yar ve ve yardımcın olsun kardeşim.

0|1
    0|0
  • stilin var ve bize göre güzeller ama anlamadığım eğitim almadan bu düzeye nasıl geldin? eğitim almalısın.

0|1
    0|0
  • anatomi yi geliştirmen lazım dostum

0|1
    0|0
  • Süper olmuş. Karakalem çalışmakta ayrı bir zevk zaten bende çok yaptım insanın stresini atıyor.

0|1
    0|0
  • Adam hem yakışıklı hem sportif hem --cevaplarından takip ettiğim kadarıyla-- kibar ve kültürlü bir de üstüne resim yeteneği çıktı. :S :S git be burdan

0|1
    0|0
  • ovv yetenek budur işte yaa :)

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok güzel. Hele ki şu kadeh bardağına su koyma çok gerçekçi gibi hele ki şu ağaçlarda güzel.

0|1
    0|0
  • bunlara kötü diyenı Allah çarpar )))))))))))))))
    MÜTHİŞLER masaustu yaptım bırını haberın olsun

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    62
Yükleniyor...