Camelot dizisine fena bağlandım. Başka dizi tavsiyeleriniz var mı?

Bugün 1.sezon 5. bölüme kadar izledim. Önceleri zevk almıyordum ama şimdi fena tutkunu oldum. Bana tavsiye edebileceğiniz başka dizileri bekliyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fringe i mutlaka izlemelisin Yeni sezon başlamadı daha

flash forward ve heroes dizileri iptal oldu sanırım takip edemedim ama yok. yinede ilk sezonları ve digerleri güzel

kyle xy iyidir

Day break izle

lostu izlemişsindir

ama prison break tam sezonunu izlemelisin

bir de breaking bad vardı onada bir göz at

ama bu kadar dizi hayattan koparır ona göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• heroes dizisi baya hoştu

merlin de hoş dizidir

bi de the big bang theory adlı bir dizi var gençlik dizisi tarzında belki biraz da bilim kurgu denebilir

kyle X diye bir dizi vardı onuda baya sevmiştim fantastik bilimkurgu tarzında bir film

hung diye bir dizivar o da iidir izlerim bir jugolonun maceraları desem özetler sanırım

gossip girl var birde gençlik dizisi böle aldatan aldatana bişey bulamasam izlerim ama çoğunun hoşuna gider

0|0
    0|0
  • House MD, How I Met Your Mother, Heroes, The Tudors :)

0|0
    0|0
  • Bende askerde spartacus'e fena bağlanmıştım pcde bütün sezon bölümleri vardı zevkle izliyoduk :))

0|0
    0|0
    • onun bir kaç bölümünü izledım ama baslıcam onada :)

• lost izlemiş olma olasılığın yüksek prison break, walking dead,heros,24,dexter

0|0
    0|0
  • Ben de daha izleme şansı bulamadım ama the game of thrones harikaymış.

0|0
    0|0
  • super natural

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Game of thrones. Camelot fazla romantik. Ama game of thrones'taki öykü tamamen kurgu ve romantik de değil. romantik bişe arıyorsan bunu beğenmeyebilirsin.

0|1
    0|0
  • vampire daires :D

0|0
    0|0
  • supernatural

0|0
    0|0
  • Testees

0|0
    0|0
  • Benim kardeşim izliyo bi kaç kere denk geldim. Harika! Lostu ve merlini izliyeblrsin. Sylar'da güzel ama yayından kalktı sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...