Sosyal paylaşım sitelerinde resim paylaşıp şu keyfi bu keyfi diye anlatanlar ezik mi sizce?

sosyal paylaşım sitelerinde resim paylaşıp şu keyfi bu keyfi diye anlatanlar ezik mi sizce..? yoksa amaç karşı cinsi etkilemek mi ?

0|0
23|38

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• kendi tiki sanan ve cool görünmeye çbalayan kişiler..

1|0
    0|0
  • ezilkik değil gösteriş

1|1
    0|0
  • Wcye gitseler resim çekip paylaşcaklar utanmasalar :))

1|2
    0|0
  • görgüsüzlük biraz. "arkadaşlarla bodrum keyfii :):):))99"

2|1
    0|0
  • Onlardaki Aşağılık kompleksi :)

2|0
    0|0
  • ezikler tabii . kendini havalı göstermeye çalışan sünepeler ekibi iştee .

1|0
    0|0
  • ben başka bi şehre 2 günlüğüne gitmiştim.bunu da paylaştm.ordaki çoğu arkadaşımla göüşemicektim.faceten orda olduumu görüp beni aradılar ve görüştük.eziklik mi oldu?hayır olmadı kısa da olsa arkadaşlarımı gördüm.güzel bi sohbet ortamımız oldu.özlem giderdik.

0|0
    0|0
  • bak adı ustunde sosyal paylaşım sitesi paylaşım yani...

0|1
    0|0
  • Adi ustunde " paylasim sitesi " ne paylasmalarini bekliyorsun ki kisisel bir sayfada? Ben eziklik oldugunu dusunmuyorum.

1|1
    1|1
    • tamam da herşeyi zırt die anlatanlardan bahsettim ben.yukardaki yorumları oku pek çok kişi aynı görüşte..

• Ayni seyi soylemeleri onun dogru oldugunu mu gosterir?

Ben eziklik veya baska bir sey oldugunu dusunmuyorum.Adi ustunda paylasim sitesi olan bir yerde insanlar kendileriyle ilgili her seyi paylasabilir.

• Görgüsüzlük bu başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • Bende var birtane her facebook acisimda onun yeni bir resmi ile karsilasiyorum ben SIKILDIM görmekden o bikmadi paylasmakdan

0|0
    0|0
  • Şımarıklık ne olcak

1|0
    0|0
  • "ben sosyalim arkadaşım" demek.

1|0
    0|0
  • Ezik kelimesi biraz fazlaa olmuş. Ama bende hoşlanmıyorum , öyle herşeyin yayın edilmesinden..

0|0
    0|0
  • Gosterıs delılerı :)

0|0
    0|0
  • Tam üstüne bastın.

0|0
    0|0
  • ya da bunları yapamayanlarmı ezik acaba =((( daha bi tatile bilem gidemedim

0|0
    1|0
  • Sana ne ki..

0|0
    1|0
  • hayır neden öyle dusunuyorsun ki herkesın kendı ısteğı .. ezik çok yanlıs bi tabir

0|0
    0|1
  • Kesinlikle değil, Sonuç olarak Paylaşım sitesi.

0|0
    1|1
  • gençlik işte. bi heves falan.

0|0
    0|0
  • sonradan görme. Kenedeni bşey sanan. Reklamcı. Tiky tarzı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• bahsettiğin kadar abartmasam da ben de bir çok gittiğim yerde chek inn yaparım. fotograf paylasmasam bile yer güncellemesiyle bildiririm yerimi. benim amacım öyle sağa sola hava atmak değil. arkadas cevrem geniş ve sevdiğim insanlar da o an bana katılabilir belki. mesela anadolu yakasında yaşayan birisi olarak karşıya geçtiğimde herhangi bir yerde örnek olarak ortaköyde yer bildirimi yapıyorsam oraya yakın arkadaslarım görüyor ve müsait olanlar görüşmek için iletişim kuruyor benimle. bunun neresi eziklik tam olarak? ya da gittiğim yer hakkında fotoğrafla birlikte yorum paylasıyorum. mesela ilk kez gittiğim bir restoranda fotograf cekip o mekanı beğenip beğenmediğimi soyluyorum. insanlara fikir vermesi için. bu mu eziklik ?

0|0
    0|0
    • yok bu konuda zaten görüş belirtmedim.yorumum şu keyfi bu keyfi diye yazanlara..özellikle ilgi çeksin diye yapıyorlar.ve salakça görünüyor.

• onlar gerçekten kompleksli ve ezik kişiler o zaman :)

• Eziklik değil ancak bir sorun olduğu kesin, adam nereye gitse fotoğrafını çekip facebook'a koyuyor, nerede olduğunu yazıyor. Ben tatile gittiğim zaman gezip dolaşmaktan, gittiğim yerlerle ilgili bilgi almaktan, hatta beni büyüleyen bazı yerlerde tabiri caizse ağzımı ayırıp etrafıma bakmaktan ne doğru dürüst fotoğraf çekecek, ne de telefonumu açıp internete girecek vaktim olmuyor. Gittiği yerde sürekli fotoğraf çekmeye çalışan insanların anı yaşayamadıklarını düşünüyorum, Japon turistler de dahil :) Mesela bir konsere gidiyorsun adam artık neresine sakladıysa bir şekilde makine sokuyor içeri, konser boyunca videoya çekmeye çalışıyor, yahu izlesene konseri, videosunu nasılsa bulursun internetten.

0|0
    0|0
  • Bizim "köyde" --gök görmedik-- diye bir deyim var. Örnek vericek olursak;

-bıdıparkta nargile keyfi

-zırt kafede türk kahvesi keyfi

-zurt restoranda iskender keyfi

-felancada okey keyfi, @yasemin&@merve ile birlikte

filan feşmekan. Bunların hepsini aynı gün yapsan dahi topladığında 30-40 tl yi geçmeyecek aktiviteler. Çok eğlenceli de değil, hatta amelelik.

"Biz çok eğleniyoruz " imajı vermeye çalışıyorlar. İşte bu insanlara gökgörmedik denir ;)

1|1
    0|0
  • Eziklik ibaresi olarak değerlendirmiyorum. Bu, bunu yapanların tamamının ezik olmadığı görüşünde olduğum anlamına gelmez. Niyetleri belki de belirttiğin gibi karşı cinsi etkilemek ya da o an itibariyle birilerinin dikkatini çekebilmek olabilir. Size göre keyifli olan bir anın fotosunu koyarsınız, aynı etkinlikten sizinle benzer zevke erişenler zaten yorum olarak yazar "Oooo hacı keyfe bak..." diye. İstemsizce yapılan şeyler olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • içerkenki fotoğraflarını koyanların kusarkenki ve sabah baş ağrısıyla suratları kaymış hallerini biliyorum.samimi değil :/

0|0
    0|0
  • Eziklik değil, sosyallik bence. Amaçta paylaşımcılık değil mi zaten, neden eziklik olsun? Bu tür paylaşım yapmayanlar asosyal insanlar bence.

0|0
    0|0
  • yesinler havasını..

0|0
    0|0
  • msn üzerinde önceden birisine bana bi fotoğrafını atsana diye sorsan yanlış anlaşılırdın zatende çoğunlukla bi sebebi olurdu yeni tanıştığın kızın fotoğrafını isterdin görmek için o da senden isterdi aynı şekilde ama şimdi öyle değil herkes çarşaf çarşaf kendisini afişe etmekten geri kalmıyor ne değişti acaba her durumu her haltı paylaşıyoruz.ahmet şuanda hamburger yiyor ayşe şuanda ahmet ile hamburger yiyor masada içerken yatakta ... yaparken böyle uzayıp giden müthiş yaratıcı bir durum paylaşma furyası her haltımızı paylaşıyoruz en mahremimizi bile.

0|0
    0|0
  • sosyal paylaşım sitelerinin kendisi ezik işi bence. Başarı hikayeleri ve bak nasıl da eğleniyorum fotoları görmekten bıkalı çok oldu.

0|0
    0|0
  • ben de çok kafa yordum bu mevzuya

en son isviçreli bilimadamlarına bıraktım bu mevzuyu

0|0
    0|0
  • valla ben bir çok resim paylaşırım ama dediğin gibi o keyfi bu keyfi demem ama denmesine de karşı değilim,kişi keyif aldığını elbette yazacak

bende yazmıştım bir iki tanesine,ramazandan önce dereye ayaklarımı sokup içkimi yudumlarken keyif yapışımı,ramazan ayında ilk iftardan sonra nargile keyfi yaparken.ama ölçüyü de kaçırmamak gerek :)

0|0
    0|0
  • bence herşey yerinde ve tadında güzel. sosyal paylasımda ne paylaştıysan sayfa kapandımı biter.

bazen durakta kızlardan duyuyorum face te bunu paylaştım yok şunu yaptım gibi lan daha face hayatımıza gireli şurda topu topu 4 bilemedin 5 yıl ya sanki anaları onları facein duvarında doğurmuş

0|0
    0|0
  • Ben de hoşlanmıyorum o kişilerin yaptıklarından ama karışmak da bana düşmez. Sadece sevmediğimi söyleyebilirim. Ha, tartışma çıkar dersen alasını da çıkarırım ama saygı duymak lazım...

0|0
    0|0
  • Bırakın anlatsınlar la, yazıktır içlerinde kalmasın.

Onlara inat, her fırsatta ben de zevkle yüklüyorum bak şunu yaptım bunu yaptım diye

0|0
    0|0
  • her gittiği yeri @"bilmem nerde" diye yazanlara,birde sürekli o bar bu bar gezip elinde içki kadehiyle sürekli fotoğraf çekilip paylaşma gayreti içinde bulunanlara tav oluyorum.

0|0
    0|0
  • Kpss için gittiğim dershanede iki tane tipsizlikte birbiriyle yarışacak kızlar vardı.

Bunlar her gittiği yerde bir şey içerken facebookta sosyal paylaşım şöyle:

Cafede cay içmece, bilmem nerde tavla oynamaca... Arkadaş bunlar niye bu kadar mal? Bu kadar mal olmaya hakları var mı?

0|0
    0|0
    • :))))))))))) haklısın hacı..bunlar böle işte..gösteriş

• saat 21. art bar antalya couchsurferlarla

saat 23. meyhane dolma antalya couchsurferlarla

saat 02. kral disco antalya couchsurferlarla

saat 05. antalya couchsurferlarla deniz keyfi

facebbok, twitter ya da başka bir yerde paylaştım(buraya örnek olsun diye yazmak zorundaydım) mı hayır =) benimle olan benimle 40 kişilik grup onlar biliyor zaten yeterli ta gidip konya'daki arkadaşımın bilmesine ne gerek var? eğlendik bitti,

0|0
    0|0
  • Herkezin bi fantezisi var işte. Saygı duyarım

0|0
    0|0
  • reelde tanıdıkları kişiler olduğu için sorun yok ama ergen kişilikler arkadaş listem kalabalık olsun diye önüne geleni ekleyince haliyle bu senin sorduğun soru ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • hayatını arkadaşlarıyla paylaşmasını eziklik olarak görüyorsan evet ve herşeye kötü yönden bakmak yerine iyi yönden bakarak en azından içinizdeki kötülüğü bitirmek daha iyi değilmidir? bırakın herkes istediği gibi yaşasın...

0|0
    0|0
    • böyle şeyler insana özeldi eskiden..ayıptı..şimdi her türlü dejenesrasyon biraz da bu tür şeylerden başladı...kötülük iyilik meselesi değil..eskiden toplumda ki iyi niyet ve samimiyete bak bir de şimdiki haline bak..farkı anlarsın

• la bı bitin..

0|0
    0|0
  • sonuaaçta sosyal ağ ve kendilerinde abahsetme istiyolar rahatsız oluyosan silmelisin onları yada öğle kabul etmeli

0|0
    0|0
  • O kadar cok insan var ki, herkesin altinda BWM var. Acaba dusunuyorum BMW bunlari sebil olarak mi dagitiyor? =))) Resimlerei bir bakiyorsun BWM, Mercedes, Cooper vs vs. =))

0|0
    0|0
  • ben hayatın içindeyim akıyorum yaşıyorum tam sosyalim görüntüsü veriyorlar

0|0
    0|0
  • Reklam olarak buluyorum kendini afiş etmeye gerek yok .d

0|0
    0|0
  • normal birşey ama aşırıya kaçmamak gerek

0|0
    0|0
  • Abartanlar var sadece, mesela "mado da çay keyfiii çok eğlencii ne kadar eğleniyoruz" gibi =))) bunlar sonradan görmelerin en acık örneği =))

0|0
    0|0
  • İsviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre daha bu konuyla ilgili bir araştırma yapılmamış . Ama bana sorarsan onlar öyle şeyler paylaşarak kendilerini özgür , farklı ve rahat hissediyorlar :)

0|0
    0|1
  • reklam yapmaya çalıştığı için ezik bence

0|0
    0|0
  • her şeyi karşı cinse bağlayacan ya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...