Titanik filminin en sevdiğiniz sahnesi nedir?

titanik filminin en sevdiğiniz en egzantirik sahnesi nedir ?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Sen sıcak yatağında yaşlı bir kadın olarak öleceksin Rose, şimdi değil burda değil…

Bana söz ver..

Donarken ki sahne yani , bak hüzünlendim :(

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum bak bende hüzünlendim :(

• not: filmle ilgili çok şey bilmeme rağmen anlayamadığım bişey vardı rose annesini bir daha gördümü ?

• görmüyor diye hatırlıyorum sadece eski nişanlısını görüyor.

Kızlar Ne Diyor 8

• geminin batışında gemi dik konumdayken biri dönen pervaneye doğru düşüyodu o sahnede tüylerim diken diken oluyo

0|0
    0|0
  • jack'in nihayet öldüğü sahne

0|0
    0|0
  • Profil resmim.

0|0
    0|0
  • hepsi güzel ama en güzeli bence romantik sahneydi sanki onlarla birlikte bende uçuyor gibi hisettim ya

0|0
    0|0
  • Kız intihar ederken Jack Dawson'un onu ikna edip kurtardığı sahne.

0|0
    0|0
    • rose un titanic ten kurtulup carpathia ya vardığı sahnede güzeldi ...

• en etkilendiğim sahne donarken ki sahneydi..

0|0
    0|0
  • filmi baştan sona sevdiğim için her sahnesi diyorum

0|0
    0|0
  • geminin ortadan ikiye ayrıldığı sahnede yarı kısmının dikey konuma geldiği an..

0|0
    0|0
    • aynen benimde 5 dakika önce ışıkları yanan gemi bir anda batmaya başlıyor ve batıyor !

• evet çok etkileyiciydi o an..

Erkekler Ne Diyor 11

• Genel olarak etkileyici bir film ama bence Rose'un filikayla giderken alt kata gelince Jack'i burakamayıp filikadan atlayarak dönmesi en iyilerinden biriydi.

0|0
    0|0
  • Gemi batarken herifin biri döne döne okyanusa düşüyodu hani. Düşerken direğe çarpıp döne döne düşmeye devam ediyodu ya oradan çok etkileniyorum. Ne biçim kırılmıştır beli diyorum her seferinde heh heh

0|0
    0|0
  • Rose:neden titriyorsun

jack:geçer birazdan

yanlış hatırlamıyorsam böyleydi arabanın içindeki sahne:)

0|0
    0|0
  • Arabanın içindeki buğulanma sahnesi ...

Ne aşktır ne ateştir arkadaş O.o

1|0
    0|0
  • leonardo dicaprio' nun kate winslet' e dayadığı sahneyi kim unutabilir.. :D Tabi bir çoğuna göre eller açık geminin önünde kuş misali özgürlüğe giden bir yol idi.. Halbuki fortçuların başucu filmidir çoğu kimse bilmez. :D

1|0
    0|0
  • Gemi batarken adamların hala keman çalması :)

0|0
    0|0
    • orkestradan kimse kurtulamadı... orkestra şefinin karısı titanic in şirketinden hamile olduğu için istediği bağış parısını alamadı bir de üstüne üstlük ork. şefi şirketin üniformasını kaybettiği için (öldü) karısı onun tazminatını ödedi ...

• bence kumar sahnesi bileti aldıkları an blöf güzeldi

0|0
    0|0
  • Biz amerikalıyız biz de bit olmaz

0|0
    0|0
  • hani zamin katta eski bi arabanın içinde gıylaşırken kız buharlı cama elini yapıştırıyo ya ..hhihii

0|0
    0|0
  • çocuğun donması

0|0
    0|0

• Esas oğlanın kumarı kazanmasını ve gemi aşağı doğru batarken bunları da aşağı çekiyor ya esas oğlanın bunu akıl etmesini sevmiştim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...