Açlık Oyunlarını okudunuz mu izlediniz mi?

Sizce bir kitabı okumak mı yoksa filmini mş iZlemek daha etkileyici. Bence okumak çünkü hayal gücümüzün sınırı olmuyor okurken istediğimiz gibi hayal edebiliriz. İzlerken ise kısıtlanmış hissediyorum ben

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• seriyi okudum. filmi de izledim. kesinlikle okumak derim. okurken hayal gücünü zorluyorsun. kafanda canlandırıyorsun. filmi izlediğinde ise hayal kırıklığı oluyor...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Okumak bence. Her ayrintisi kitapta oluyor. Filmde olmuyor. Oyuzden bence en iyisi once aclik oyunlarini okumak daha sonra da filmini izlemek :)

0|1
    0|0
  • kitap okumanın zevkini vermiyo film önce serisini okudum sonra filmleri izledimm müthişti gerçekten

0|1
    0|0
  • Bencede okumak daha iyidir :)

0|1
    0|0
  • Kitaplar kutsaldır. Her zamanda öyle kalacaklardır. Hic bir sinema, dizi bunun önüne geçemez.

0|1
    0|0
  • Aynen katiliyorum ama aclik oyunlari serisini okumadim izledim sadece ve cok begenirim yakin zamandada devam filmi cikicak

0|0
    0|0
    • O reklamı görunce yazmak istemiştim bende. Belkı birkaç kişiyi filmi izlemeden kitabı okutabılırız

• Zaman zaman paylaşm da biz de okuyalım;)

• Pekala en kisa zamanda paylasicam :)

• Beyinde Görsel her zaman daha kalıcı olduğu için izlemek. Kitap diksiyonunu düzeltiyor ama okumadan konuşmana dikkat ederekde yapıla bilir bu :) izlediğin ya da okuduğun kitaptan kitaba da değişir bu

0|0
    0|0
    • Haklısın görsellik kalıcıdır fakat kalıcıolmasına gerek yok ki;) o an aldığın zevktir eğer zevk alıyorsan da bir şekilde yer eder içşnde

• Bende öyle değil dostum :) ben sınavda bile ezberlediğim değilde kağıdın kendisu gelir gözümün önüne

• Tamam da arkadasım ben hangisini tercih ederseniz daha akılda kalıcı olur demedın kı. Görselliğin hatta yaşayarak öğrenmenın en iyi öğrenme olduğunu biliyorum ve bunu öğrencilrrime uyguluyorum ama bahsettıgım konu bu değil. Ama sanatla ilgılenmek güzeldir madem sen görsellıgınsecıyorsun buda senın bakışaçın

• çok duydum ama ne izlemek ne de okumak nasip oldu. kitap benim için her zaman bir adım öndedir..

http://i.hizliresim.com/dq9W44.jpg

0|0
    0|0
    • Güzel resim diyecem ama @denny kızacak hani görsellik önemli değildi diyecek:)

• görsel anlamda paylaşmadım zaten.

• "Beyinde Görsel her zaman daha kalıcı olduğu için izlemek. Kitap diksiyonunu düzeltiyor ama okumadan konuşmana dikkat ederekde yapıla bilir bu. "
      Bence hala kapamadın sen

• Önce okumak gerekir bence. Daha sonra izleyeceksen filmi de izle tabii. Açlık Oyunları'nın da büyük bir hayranıyım kitaplarını defalarca okudum. Filmlerini de çok beğeniyorum hatta iki hafta sonra vizyona girecek son filmi iple çekiyorum :)

0|0
    0|0
  • Kitabını okumadım ama filmi güzel bence

0|0
    0|0
  • sadece filmini izledim güzel değildi eminim kitap daha iyidit

0|0
    0|0
    • Evet kitabını okusaydın fikrin değişik olurdu. Ben bir sinema filmi izleyeceğim Zaman bir bakarım önce kitabı da var mı diye.

• :D saçma oldu senden bir fikir alabilir miyim mesaj atıcam?

• Burdan da sorabılırsin

• Okuduktan sonra izlemek iyidir bence ama ben sadece filmleri izledim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ilk filmini çok beğendim fakat ikincisini pek beğenmedim

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...