Zeki Demirkubuz filmlerini izleyen var mı?

var mı beyler bayanlar bu filmleri izleyen

C Blok (1994)

Masumiyet (1997)

Üçüncü Sayfa (1999)

Yazgı (2001)

Itiraf (2002)

Bekleme Odası (2004)

Kader (2006)

Kıskanmak (2009)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Masumiyet

Kader

İtiraf

Üçüncü sayfa

C blok...izledim bunları.Demirkubuz başımın tacıdır tek geçerim üstüne tanımam.

0|0
    0|0
    • vay :D bu filmleri izledikten sonra dedim ki. zeki kadınlardan cok çekmiş . öyle bir kadın profili çiziyor ki düşman başına

• ya orasını bilmem de acayip kaliteli ve sert filmler.insan izledikten sonra beynine balyoz yemiş gibi oluyor.Hayatın çirkinliklerini,acımasızlıklarını,çirkef yanlarını kısacası hayatı çok iyi anlatıyor.bakın hayat öyle sandığınız gibi iyi,toz pembe,güzel hayat falan değil hayat bu böyle bir şey hayat pislik,rezillik,iğrençlik,acı,kahpelik,yalan vs.vs. diyor insana.adam çok iyi ya ben böylesini görmedim.Çok sağlam filmler hepside.

• aynen katılıyorum cok iyi filmler. yeraltınıda izleyemedim daha . bunuda izlemenizi tavsiye ederim.

ww.youtube.com/watch?v=n4H78DP6kV0

Kızlar Ne Diyor 4

• Masumiyet, Kader ve Yazgı'ya bayıldım. Bekleme Odası da iyiydi ama yönetmenin oyunculuğunu sevemedim. İtiraf ve Üçüncü Sayfa'ya ise pek ısındığım söylenemez, diğerlerine göre yavan geldiler.

0|0
    0|0
  • TABİKİİİİ

0|0
    0|0
  • İzlemedim hiç birini

0|0
    0|0
  • hepsini izlemedim ama içlerinden izlediklerim hoştu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Masumiyet gibi Türk filmi az izlemişimdir. Haluk Bilginer'in oyunculuğunu o filmde gördüm.

0|0
    0|0
  • gün geçtikçe, sınırlarını zorluyor.

tökezlemeye başladı bence artık.

0|0
    0|0
  • İzlediklerim var. Türk sinemasını ayakta tutmaya çalışan bir sinemacıdır. Takdir ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...