Lütfen yardım edin?

11 aylık ilişkim sonunda aldatıldım.. ayrılıktan sonra aradan 1 ay geçti.. bu süreç içerisinde çeşitli göndermelere mağruz kaldım.. en sonunda bugün aldatan kişinin hediyesini paylaşmış.. Nolur yardım edin ben sinirlerine hakim olamayan birisiyim.. Gidip bıçaklamayı bile düşünüyorum.. Engel olamıyorum kendime her an içimden beddua okuyorum hergün nefretim bir kat daha artıyor.. lütfen yardım edin ne yapmalıyım.. bu dünyada adalet olmalı.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Adalet olmalı evet ama bunu kendine zarar verecek şekilde yapmamalısın!! değmez!! İlahi adalet diye bişey var unutma sadece sabret mutlaka bigün öder bedelini ah almak öyle kolay bişey değil... 11 ay çok geliyoda 4.5 yıl sonra aldatılanlar var sadece senin başına gelen bişey değil üzülme karaktersiz insan çok bir yapmasa diğeri yapıyo zihniyetine türkürdüğüm beyinsizleri marifet sanıyolarlar!! Ömrün boyunca unutmazsın bunu zaten. O dediğini yapsan bile unutmazsın öfken geçmez dahada kötü olursun ne için beş para etmez insan için Hayatımı mahvettim diye... Boşver hayatına bak çevreni ortamını değiştir gerekirse düşünmemeye çalış derim!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver. saçma sapan yanlış bişe yapma bence. Allahından bulsun. ara onu ya da buluş ama onun üzerine saldırmıycağından o da emin olsun sende emin ol. ona çok sakin bir dille ama çok fazla kafaya takıyomuş gibi deil, seni neden aldattığını sor. doğru bir şekilde sorarsan bunun nedenini sana söler. ama o güveni ver. belki gerçekten senin hatalarında vardır. neyse. sonra bir kaç gün sonra onu arayıp ne kadar basit zavallı ezik sevgi budalası olduğunu söle. bunlar ona çok dokunur. telefonu kapat. ve eğer illa bişe yapıcaksan git yeniğ sevgiğlisi olacak lavuğu döv derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...