Çok bayat bir soru olcak ama inanın çagresiz kalmasam sormam ( yorumlarınızı beklıyorum )?

ya şimdi 2 senelik sevgilim var asker kendisi gelince evlenecez ailemden istiyecek beni ama o bir zaza ha asla ayrım yapmıyorum madem ayrım yapmıyosun neden zaza diyosun diyeceksiniz ben degil ailem yapacak haberde kürt çıkımı bile sinirleniyo nasıl olcak bizim iş bilmiyorum ve baska sehir adıyaman ben Ankara annesi türkcede bilmiyo ama birbirimizi çok seviyoruz napacaz ayrılım m ama kopamıyorum :( :( yorumlarınız benım için degerli

Güncellemeler:
...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• O cocugu yeterince tanıdıgıı zaman geçirdiğine inanıpta evlilik kararı almışsan, Annenede aldığın karar gibi çocuk hakkında düşündüklerini anlat annende babana anlatır, İnşallah olur

0|0
    0|0
  • Aileni ikna et bir şekilde.

0|0
    0|0
  • pkk lı deyilse sorun olmaz. konuş ailenle

0|0
    0|0
    • degil kesinlıkle buna eminim

• hemde nasıl olcaklar yok ankarada yasyac ailsi ile degil

• grbet yoksa çok iyi... ya şöyle bir durum var herkez kötü diye bişey yok benim çok kürt arkadaşm var ve çok iyiler candan ciyerden ve çok saygıllar. biz kürt denilince direk teröristler geliyo aklmıza. kesin ailen de öyle düşünecek. baban dicek onlarla uğraşamayız ne işimiz olur felan.
      ama aileninde fikri önemli. gelsin askerden otrup konuşrsunuz tanıştır ... hayırlısı olsun
      ne iş yapyo enişte?

• Ben kürt degilim ama hic farketmez insan olsun yeter

0|0
    0|0
  • İşin çok zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence iyi düşün öyle evlen çok seviyorsan aileni ikna etmeye bak derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...