Bir kitapta rastladığınız hoşunuza giden bir söz, ya da film repliği yazar mısınız?

Mesela Dudak Payım kitabından bir örnek vermek istiyorum:
Sonra sen çıktın karşıma. Allah'ın bana''bak sana ne yazdım''deme şekliydin.. :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çiçeği katledebilirsiniz ama baharı asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum, bu büyük potansiyeli görüyorum, ve hepsi heba oluyor, lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş, reklamlar yüzünden kıyafet ve araba peşindeler, nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz, Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız, bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık nede büyük buhranı, bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız

0|0
    0|0
  • N'apalım yani büyük adam olamadıysak? Hayallerimizi satmadık ya!

0|0
    0|0
  • Yaramazlıktan gebe kalanlar, hatadan başka bir şey doğuramazlar.

0|0
    0|0
  • Sır cevabını bulduğunuz sanıp , bulamadığınızdır.

0|0
    0|0
  • İyi geceler Sayın Dinleyen sizinle yatmış mıydık?

0|0
    0|0
  • o gemi bir gün gelecek mecnun

0|0
    0|0
  • Gözlerin gözlerime değse felaketim olurdu ağlardım ( bir kitap ama adı aklımda değil )

0|0
    0|0
  • Susmak, konuşmamak değildir.

0|0
    0|0
  • Her zaman bir şans vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bize insanları değil fikirlerini hatırlamamız söylendi. Çünkü bir adam yenilebilir, yakalanabilir, öldürülebilir, unutulabilir fakat bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir. (V For Vendetta) izlenmesi gereken filmler içinde 1 numara ;) Fikirler asla kurşun geçirmez.

0|0
    0|0
  • Kaybetmek için erken sevmek için çok geç / Canan tan yüreğim seni çok sevdi.

0|0
    0|0
    • Yalnız o şiiir Ahmet Hamdi Tanpınar'ın ''Bir Adın Kalmayı Geriye'' şiiri

Yükleniyor...