En begendiginiz kitap ne? Onerebileceginiz kitaplar var mi?

Arkadaslar bana bir ugras lazim oldugu icin kitap okumaya karar verdim duzenli bir sekilde. Ama okuyunca hayatimi degistirecek kitaplar istiyorum. Etkileyici seyler. Sizin okudugunuz en guzel kitap nedir?

Güncellemeler:
Kimse kitap okumuyor mu bu sitede :(
Kotu bu iste cok kotu :(

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• valla ben son 1,5 aydır çook fazla kitap okudum hatta baya bende bağımlılık yaptı diyebilirim. her gün bir kitap bitiriyorum okuma hızımda çok çok arttı. sana bidr çok kitap tavsiye edebilirim hatta satın almana bile gerek kalmaz

0|0
    0|0
    • Satin alirim sorun degil. En etkilendigin kitaplari soyler misin?

• istersen özelden yazabilirsin çünkü baya kabarık listem hem sana kitapları indirebilecegin siteyide söylerim :)) ama bir kaç tane sölm sophie jordon- askın gunahı/ georgia cates- acıtan guzellik/ julie garwood- gelin/ lisa klyepas-benimle kal/ lisa kleypas- vazgecmem senden/ melez sözleşmeleri serisi/ bide ateş serisi bunlar mutlaka okuman egreken bagımlılık yapan kitaplar hatta okumadıgın zaman uykunu kacıracak :)) benim tavsiye ettgm kitaplar begenme garantili

• Tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Maksim Gorki - Ana etkileyici bir seçim olabilir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Sevdiğin tarz önemli ben daha çok fantastik eserleri severim, genel olarak önerebileceklerim:
    Simyacı, bir otostopçunun galaksi rehberi (filmi de var), buz ve ateşin şarkısı serisi (dizisi de var), Gedik savaşları Serisi, percy jackson ve olimposlular serisi (filmi güzel ama kitabına göre berbat), Olimpos Kahramanları serisi (percy j. Serisiyle aynı ve daha fazla karakter ilerki zaman konu farklı), Hush Hush Serisi (Aşk+Fantastik), Bir Psikyatristin Gizli Defteri, Olasılıksız (Mutlaka oku), Empati (olasılıksızın yazarından mutlaka oku)

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar okuduğumu soruyorsan "Sefiller" derim. Ama onu okuduysan başka kitaplar da önerebilirim.

1|0
    0|0
  • yatmadan önce 100 fırca darbesi oku hayatin degisir kesin

1|0
    0|0
  • Leonardo da Vinci gibi düşünmek tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
  • kaşağı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...