Rap müzik hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Demek istediğim, rap müzik ve dinleyecisi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Rap bence yaşanmışlıktır. Pop müzik gibi değildir diğer türlerden farklıdır. Aynı şeyler sürekli söylenmez basit gelebilir ama dinlememdeki en büyük nedenler den bir bu. Diğer bir nedeni de konu aşk değildir. Hep farklıdır konusu. Sözlerin kafiyeli olması zaten bambaşka birşeydir. İlk dinlediğim adam Sagopa dır. Zaten tam 12 den vurmuşum ki bir daha rap i bırakamadım.

Dinleyicileri de dinlediği kişilere göre değişiklik gösteriyor. Bir anket te rap dinleyen insanların isyankar bir karakteristik yapıya sahip olduklarını söylüyordu. Tüm dinleyenler için söyleyemem ama doğru bir sonuca varılmış. Gerek Yabancı gerekse Türk rap müzikte bir isyan hep söz konusudur. Ama başta dediğim gibi dinlediğin kişide önemli. Arsız bela dinleyen biri ile Sago dinleyen biri arasında mutlaka bir fark vardır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Rap olmadan yasayamam sanrim. Cogunlukla yabanci dinlerim ama turkce olarak dinledigim sarkilarin hepsi rap. Yani rap muthis bisey dinlemeyenleri cidden anlamiyorum

0|0
    0|0
  • Rap olarak genelde old school hip hop derim dr dre zamanlari falan sonra birde arabesk rap var onu duydugum anda kaciyorum :D

0|0
    0|0
  • Contra düşünüyorum gözlerim kapalı

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer vardı severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Rap i seviyorum da Turkiye de ki dinleyicisi olmamis. Benim genelde sinirimi bozuyolar. Gerci Turkiye de ki populer mc lerin geneli vasat olunca dinleyicinin de oyle olmasi normal

0|0
    0|0
  • Müziği sadece dinleyene lafım yok zevk ve tercih meselesi bende dinlerim ama rap dinleyip bandana takıp o ye hepinizi döverim diyen 2000 liler olmasa daha iyi olacak

0|0
    0|0
  • CEZAA

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer <3 dierlerini hiç dinlemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...