Rap müziğin tv'ye çıkması ne kadar doğru?

Bence underground denilen kavgam çok daha içten. Rap müziğin kalbi gibi.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Çıkmalı bence ama şu fuat cezanın yaptığı rapstar programı gibi değil de daha özenli bir format ve reyting kaygısı olmayan bir program olmalı hatta yurtdışından da çağırsalar hiç fena olmaz

0|1
    0|0
    • Katılıyorum sana. Ama Rap müziği bir ütopya gibi düşünürsek o ütopyaya girmeden bilemiyoruz. En azından yaşayamıyoruz gibi. O yüzden özellıkle underground diye kararlıyım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani rap dinlemiyorum ben. Ama sonuçta underground özellikle, duygularını ifade ediş şekli değil midir? Yani bir serdar ortaç şarkısından hiçbir şey anlamıyoruz, ama atıyorum bir ceza şarkısında binlerce mesaj var hem 3-4 dakika içinde. O pop dediğimiz kategoriden daha önemli bence bu açıdan.

0|0
    0|0
    • kesinlikle aynı fikirdeyiz. Underground biraz daha gizli saklı gibi düşünebilirsin. Piyasada göz önünde olmayan medyaya malzeme olmadan işin hakkını veren insanlar

• Hayır nicolas, trentemoller daha çok.

• dediğim gibi farklı ve güzel zevklerin var

Erkekler Ne Diyor 1

• Çıksa ne olur çıkmasa ne olur. Dinleyicisininde %80'i kör salak. Ülkenide %70'i kör salak. %30'da %20 diye düşünsen. %30'a kaç bin insan kalır ki? 3-4-5 ? Değil youtubede, star'da isyan etseler. Oo rap hoppa cuppa diye eğlenir bizimkiler.

0|0
    0|0
    • haklısın genelde populerlige dogru gidiyor insanların müzik tarzı. Bende bundan şikayetçiyim en azından çıkmazsa gerçekten dinlemek isteyenler dinle. Sırf birilerine özendiklerin değil.

Yükleniyor...