Sevdiniz anime?

Sizin en çok sevdiğiniz anime hangisiydi ^^

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• one piece cevabim ama one piece gibi güldüren ağlatan yok death note gibi düşündüren ne bilim hepsi farklı kuronoko basuke var konusu farklı full metal Alchemist var shingeki no kiyojin var sonu gelmedi bleach var DarkeR than black var naruto var bitecek yazık Tokyo gohul var Hellsing var müthiş Sword art online var rurouni kenshin var çok eskilerden daha çok var Hentai (sapık ça sadece çok abartı yok ) tarzı olan make ki var hepsini ayrı seviyorum

0|0
    0|0
    • Çok uzun olmasa izleyecektim

• Hadi be :) izleyeceğim söz

• Kötü bir yanı var ama uzatıyorlar bazı şeyleri sıkılmadan izlemen için baslangic ları girişleri atla

• Kimagure " orange road " .. portakal yolu...

0|0
    0|0
    • İzlemedim bak merak ettim şimdi

• Dizi bitiminde de yillar sonra iki tane uzun metrajli anime filmi yapildi.. nasil konuyu boyle bitirirsiniz diye.. oradaki siyah uzun sacli kizin cok ciddi asik kitlesi vardir...

• Teşekkürler

• Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Gantz, Dakara Boku Wa H Ga Dekinai, High School DxD, High School of te Dead, One Piece, Black Rock Shooter...

Hepsi de birbirinden güzel.

0|0
    0|0
  • Mirai Nikki

0|0
    0|0
  • persepolis

0|0
    0|0
    • O anime değildi ama çok başarılı bir animasyondu haklısın. Ben 3 defa izledim ya

• doğrudur. ben farkını bilmiyorum pardon :)

• İzlediklerim Naruto&Naruto Shippuuden, Shingeki no Kyojin, Green Lantern en güzeli tabiki Naruto & NS.
    Mangası perşembe bitti ya çok üzüldüm ya :(

0|0
    0|0
  • Code Geass , Death Note , High school dxd , shakugan no shana , Beelzebub , mirai nikki , elfen lied

0|0
    0|0
    • vaayy beelzebub ve code geass diyen ilk kişi

• onları unutmak olurmu hele Lelouch vi Britannia yı

• Dragon Ball , Pokemon , Tsubasa , Ay savaşçısı bunlar güzeldi :) Looney Tunes de iyiydi :D

0|0
    0|0
    • Looney tunes anime miydi kii. Ben totoro yu çok seviyorum

• LoL animasyonları

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...