Şarkı yazmak istiyorum neden olmuyor?

Sevgilime yıldönümü için şarkı yazıp söylemek istiyorum. şarkı söylemeyi çok seviyorum ama hiç şarkı yazmamıştım. 2 haftadır düşünüyorum bir şeyler yazıyorum ama hoşuma gitmiyor siliyorum hep. aranızda müzikle ilgilenen varsa nasıl ilham geliyor ya bir yardımcı olsanıza. nasıl yazıcam ben?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• seneler evvel bende yazardım. ozamanki sevgilim aradığında napıyosun dedi. şarkı yazıyorum dedim. bana mı dedi. hayır dedim. hımm dedi. anladım üzüldüğünü. sonra bitanede ona yazdım. hastası olmuştu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• herkes yazamaz ben sarki sozu yaziyorum, senin icin yazamam tabiki senin yazman gerekir yapamicaksan hic yapma derim

0|0
    0|0
    • söz yazıyorum da müzikle birleştiremiyorum bir türlü. o yüzden silip başka söz yazıyorum belki bu sefer bir müzik bulurum diye.

• Ne zaman ayrılacaksınız siz :D? Beni tanımışsındır :D

0|0
    0|0
  • Bende kendi, şarkılarımı yapıyorum ara ara ama önce youtube de falan beat instrumental pop/ veya rock diye arat :) iyi şeyler bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Herkes kolayca yazabilseydi şarkı sözü yazarları o kadar para almazdı :) olmuyorsa zorlama bence

0|0
    0|0
    • mükemmel bir şey olmasına gerek yok zaten, kulağa hoş gelsin yeter. sözleri yazıyorum da müzik çıkmıyo

• Birdahaki yıldönümüne sakla bu süprizini :) yetiştiricem diye saçma bir şarkı yazma da

• 2 ay var bakalım güzel bir şey çıkmazsa başka bir hediye düşünürüm

• Yaşadıklarını Göz Önünde Bulundur. Ve O Tarz Bir Şarkı ya da Alt Yapı Müziği Çal İlham Gelir. Ben Öyle Yapıyordum

0|0
    0|0
    • müziği bulabilsem olucak da müzik yok

• Senin Yazmak İstediğin Duygusal bir şey olacaktır mutlaka onun için duygusal Bir Şarkı Açman Yeterli Anılarını Canlandıran Bir Şarkı Yeterli Sonra İçinde Bişeyler Olacaktır

• Her dem icimiz alisir dinmez acimiz durgun
    Bu gonul bir kuser bir barisir
    Anladim bu defa sonu yok bu defa bitti
    Kapimi kapadi gitti bilirim geri donmeyecek
    Bu gece yine tek dayanirmi yürek?

0|0
    0|0
  • önce hissetmen gerek

0|0
    0|0
  • Vay be. Helal olsun.

0|0
    0|0
  • şarkı yazılabılmesı ıcın ılham gelmesı lazım herkesın yapabılecegı bır ıs deıldır sarkı yazmak

0|0
    0|0
  • aşık olman gerek dogaya :)

0|0
    0|0
  • İlham olmadık yerde, olmadık zamanda gelir. Öyle "hadi ben şarkı sözü yazayım ya" demekle olmaz

0|0
    0|0
  • gönül Yazar mısın anacim sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...