Web tasarımcılık iyi bir şey mi sizce ?

Arkdaşlar ben fotoğrafçılık,resim,kuaförlük,diksiyon kursuna gittim. şimdide web tasarım kursuna gitmek istiyorum fakat kursları veriliyormu bilmiyorum ? ve güzel birşeymi sizce iş bulabilirmiyim bundanda ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• artık önüne gelen web tasarımı yapıyor zaten... Eskiden iyi para kazandırırdı ama artık o kadar da rağbet gören bişey değil. İnternetten bile online dersler var bakıp öğrenebilirsin.. Kendini ne kadar geliştirebilirsen diğerlerinden o kdar çok-çabuk sıyrılırsın ve kazanırsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle wep:Wireless veri şifreleme yöntemi.Kursu yoktur sanırsam

Web kursu ise gereksiz bir şey.Ayrıca web dediğin derya deniz,php,asp,html5,flash,ajax bir dünya konu var.Ne öğrenmek istiyorsun?İlk önce biraz internetten araştırmanı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Ben de Web Tasarım eğitimi aldım ama pek bir işe yaradığını söyleyemem. Amatör, kendi çapında web sayfaları hazırlayabilirsin ama ileri profesyonel düzeyde öğrenmedikçe, kendini Web tasarıma adamadıkça iş bulabilmen pek mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Öncelikle wep tasarımsı değil Web tasarımcısı,

İş olarak ise bence web'n ten çok anroid ve/veya ios (apple işletim sistemi) için uygulamaları tasarımcısı tavsiye ederim. Web için piyasada çok tasarımcı var ve aralarından gerçekten iyi işler yaparak sıyırabilirsin

0|0
    0|0
  • Vay be, themeforest.net

Trilyonlar kazanıda gördüm, milyarlar kazanıda, 3, 4ayda bir tasarım yapıp ortalama 80.000TL kazanan arkadaşım var, kendim 3bin tl ye yakın alıyorum aylık ortalama,

ayda 600tl kazananda var iş yerinde çalışıpta,

ayda bir tasarım yapıpda 50tl kazananda var,

hiç kazanamayıpda başka işler yapanda çok.

Sonuç olarak, herşey senin hefesine bağlı

0|1
    0|0
  • sadece tasarım kursunla gitmekle kalmayıp kendini geliştirmek adına da bir şeyler yaparsan evet, güzeldir. kendi kendine projeler yapıp para dahi kazanabilirsin. ama bu web tasarım kursu "bilgisayar kursu" kadar kolay bir şey değildir. kafan kodlamalara çalışıyorsa tavsiye ederim. belli bir süre sonra bunaltıyor çünkü.

0|0
    0|1
  • kurslara gitmeyi seven birisi daha! :D

web tasarım kursuna eğer kendin için site açmayı planlamıyorsan yada hayatında web tasarımın pek yeri yoksa gitme derim sıkıcı ve gereksiz ayrıca iyi derece bilgisayar alt yapın olması lazım bak sana tavsiyem birde dil kursuna git italyanca güzeldir mesela yada rusça

0|0
    0|0
    • Yada illa bilgisayarla ilgili olsun diyorsan photoshop kursuna git zaten fotoğrafçılık dersi de almışsın faydası olur

• Is bulmak istiyorsan 4 yillik bir universtie diplomasi ne yap et ve edin. Kurslarla falan olmaz bu isler.

Acikogretim bile olsa, azim et bitir.

0|0
    0|0
  • Alt yapın yoksa biraz zorlanırsın ama rahatlıkla ogrenebilirsin istersen.Web tasarımında görecegin HTML,CSS,PHP,Javascript.Ayrıca da visual görücen ve programlama dili olarakta C#.İş bulabilir misin onu bilemem tabi.

0|0
    0|0
  • Web tasarım için üni. Okumalısın ama sana programlama için kitap öneririm;

C,C+,C++ ve java öğrenirsen + photoshop ile iyi bir meslek sahibi olabilirsin

0|0
    1|0
  • önce yazmasını öğrenin şunu..

0|1
    0|0
  • wep i duymadım ama web tasarımcılıkta para var

0|0
    1|0
  • zor bir iş ve çok para kazandırmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aldığın kursların birbiriyle pek bağlantısı yok. kurs almaktaki amacın ne?

1|1
    0|0
  • Lİsede Web tasarım okudum üni.de programlama okuyorum sadce kursuna giderek hiç birşey yapamzsın kendini yetiştirmek istiyorsan kurstan sonrada kendin bişeyler yap yani otur adam akıllı bişeyler çıkarmaya çalış kendini yetiştirebilceğin bir yere gir ve verdiği parayı pek umursama işi kapmaya bak bence :)

0|0
    0|0
  • Web bir kere :S tabii bir kursla hemen iş bulamazsın. 2 yıllıklar ve meslek liseleri dururken seni kim işe alsın.

0|0
    0|0
  • ogrenmek guzel sey fakat sadece kurs yetersiz kalır

0|0
    0|0
  • way halkeğitimin anasını ağlattın gız

0|0
    0|0
  • eeeg pis kaka

0|0
    0|0
  • birde yazmasını öğrensen ne çok şey başarcan

0|0
    1|1
    • illa bozacaksiniz milleti. Wep yazmissa ne olmus guzel arkadasimiz? Biraz tolerans eh?

Yükleniyor...