Kisa film cekmek istiyoruz konusu icin yaratici fikirlere ihtiyacimiz var sizce hangi konularda film cekebiliriz?

bu sitenin ilgisini kultur sanat sorusu ne kadar ceker bilmiyorum ama belki cevap alirim. Ankara ü. devlet konservatuari tiyatro bolumunde okuyan arkadaslarimla film cekmek istiyoruz tum ekipmanlar neredeyse var oyku yazma yetenegim de var fakat konuyu bulamadik yardimci olursaniz sevinirim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• 90 larda çocuk olmak.. gerçek çocukluğun son devrini yaşayan bir devir duygusal ve neşeli olabilir..90larda yapılan şeyler.. ne bileyim işte komıkte olr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Patentinin bana ait olduğu bir senaryom var tema komedi gençlik kısa metrajlı. Söz ettiğim senaryo birden fazla senaristin takdirini aldı. Aslına bakarsan önümüzdeki yaz aylarında bu senaryoya ben hayat vermek istiyordum ama isterseniz size yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • anadolu kulturunun yok edılmeye calısılması ıle ılgılı olabılır

1|0
    0|0
  • hiç anlamam be dostum

0|0
    0|0
  • Milli Marsla İlgili bir Kisa film olabilir.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim

• oykuyu ben yazacagim tudemde 3. lugum de var. Oykuden sonra bu konuda yardimci olmaniz bizi cok onurlandirir.

• Ne demek Boyle bir konuda yardimci olmak Cok isterim.

• Kadına şiddetle ilgili olablr

0|0
    0|0
  • Betonlaşan dünya

0|0
    0|0
  • "İnternet bağımlılığı ve sosyal medya" iyi tutar.

0|0
    0|0
  • Hayvan :) Hayvan filmi belgeseli çek çok daha güzel olur :) :D

0|0
    0|0
  • Kucukken sokaga atilmis bir cocugun hikayesi cami avlusuna birakimis bir cocuk mesela

0|0
    0|0
  • Bende hikaye çok yanlız söylemem hahahaha

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sokaklarda çalışan çocuklarla ilgili olabilir

0|0
    0|0
    • bu listemizde var ama arastirma konusunda basarili olamadik yani aralarina karsip gozlem yapamadik. FikriniZ icin cok cok tesekkur ederim

Yükleniyor...