Çok yalnızım gerçekten bunaldım lütfen ne yapabilirim veya sizler ne yapıyorsunuz?

25 yaşındayım evden dışarı cıkmıyorum hiç erkek arkadaş nedir sevgili nedir hiç yaşayamadım bu duyguyu istemedim çünkü açık lisede okuyorum bütün gün evde oturup yemek yap temizlik yap artık hayatım bu oldu kitap okuyorum sürekli en sosyal aktivitem bu galiba diyebilirim arkadaş hiç demeyin zaten arkadaşımda yok bu durumdanda anlaşıldığı gibi :) sürekli böyle dışarı çıkıp doyasıya gezmek istiyorum birşeyler yapmak istiyorum ama hep hayaliyle yaşıyorum. istemeye gelenleri bile geri göndertiyorum istemediğimi belirtip hoş gerçi işini mesleğini eline almış erkeklerdi ama ben aşık olacağım bir insan aradım hep galiba bu kafayla gidersem evde kalacağım gibi :)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Arada bir disari cik belkimutluluk cok uzak degildir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tam aradıgım insanı buldum :)

1|0
    0|0
  • Bence ne istediginize karar vermeniz gerekiyor ;)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmazsan gönüllü aktivitelere katıl. Doğacı çevreci ol, istemem dersen kütüphaneye kayıt yaptır orada vakit geçir, emin ol sosyalleşirsin.

0|0
    0|0
    • böyle aktiviteler var mı gerçekten kütaphanelerde kendime göre arkadaş gerçekten bulabilirim demi?

• ozaman ben hemen araştırayım evet büyükşehirdeyim çok teşekkürler

• Rica ediyorum.

• vah vah vah gel kucağıma

0|0
    1|0
  • Asosyal olarak kendine ihanet ediyorsun, hayat sandiğindan daha kisa. Arkadaş edin hiçmi okuldan ya da komşularindan arkadaşın yok onlarla vakit gecir sosyalleş. Hiç birsey yapamiyorsan disari çik doyasiya yürü insanlari izle

0|0
    0|0
  • Cok buyuk bir asosyal olma söz konusu.

0|0
    0|0
    • kesinlikle kabul ediyorum asosyal birisi olduğumu zaten ve rahatsız olmaya başladım artık bu durumdan..

• Yardım etmeye çalışırım mesaj atarsan

• merhaba bence boyle devam edersen cidden evde kalacaksin bence hayata atilmaya bak en kisa zaman da ;)

0|0
    0|0
  • Sen burada bile gizlenmissin ne diyelim sana.

0|0
    0|0
    • gizlilikle sorumun ne alakası varki onu anlayamadım :)

• :))) utandığımdan malesef böyle sormam gerekiyordu

• Kimden utaniyorsun? Suc mu isledin hirsizlik mi yaptin? Neyden utaniyosun?

• Kimseyle tanışmadan arkadaş olmadan kime asık olcan sen

0|0
    0|0
  • Sosyalleş valla ilk önce kendine bir arkadas edin ve gez toz

0|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaş bulup onla takılman ve spora başlaman lazım evden çıkman lazım bro

0|0
    0|0
  • Abla çık gel gezelim senle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bir yere kadar benim gibisin biraz evcilsin yani başak Burcu olman muhtemeldir benimle iletişim kurman senin için iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Şunu düşün evde ne kadar durursan senin için kötü kendine zaman ayır makyajını yap süslen çık dışarıya kafanı dağıt akşam kulaklığını tak yürüyüş yap hava al illa birinin kolundan tutup dışarı çıkartmasını bekleme alışverişe git senin için iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...