Kitap okuyor musunuz? Ne kadar sıklıkla? Ve kitap okumanın en zevkli yanı ne sizce?

Toplum olarak kitap "okumayı" seven bir millet değiliz doğrudur ama başkalarından görüp okumayı ya da birinin elindekini okumayı çok severiz. Herhalde en büyük zevkte başkasının elindeki kitabı, gazeteyi okumak..

Örneğin ben kitap okurken kitapla bir bütün oluyorum ve bu bana mutluluk veriyor..

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Her gün okumaya özen gösteririm. Kitap okumak bambaşka dünyaların kapısını açıyor. Okumayanlar okumanın zevkinden mahrum malesef. Bu yüzden çevremdekileri elimden geldiğince okumaya teşvik etmeye çalışırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sinavlarimin olmadigi zaman ayda 2 roman

0|0
    0|0
  • Çok okurum biri biter birine gecerim.. kitap okurken mutsuzz oldugum konuları unutuyorum, başka hayata geciyorum

0|0
    0|0
  • Kitap okumak, baska dusunce acilarindan bakmami sagliyor. Genelde birden cok POV karakteri olan kitaplari seciyorum (A Song of Ice and Fire serisi gibi) cunku bir olayi iki farkli kisinin gozunden okumak bana buyuk bir keyif veriyor.

0|0
    0|0
    • Öyle okuduğum herhalde bir kitap vardı Sil Baştan mıydı K. Grımwood'un onda da bu durum vardı bir de filmler de var bu tarz.. İlginç oluyor gerçekten bunlar :)

• Haftada bir kitap bitirmeye calisiyorum

0|0
    0|0
  • Okuyorum çok severim

0|0
    0|0
    • şu an ne okuyorsun?

• Daha başlamadım yeni aldım aynı yıldızın altında

• Hayatın Anlamını Bulmanın, Âşık Olmanın ve Alınan Her Nefesin Farkına Varmanın Öyküsü.. İlgi çekici bir söz :) Filmi de var herhalde bunun?

• Her gün 1 saat. Kendini bir an dış dünyadan soyutluyorsun.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum soyutlama olayına.. Merak ettiğimde bu 1 saat nasıl oluyor? Yani ne bileyim saat mi tutuyorsunuz ya da belli bir sayfa falan?

• adım sayar kullanıyorum

• :) pili bitmesin dikkat et

• sıklık değişiyor bir kitaba başladığım zaman bitirmeden bırakmıyorum öyle gece yatmadan önce 10-20 sayfa okuyan biri olamadım hiç zaten bana göre kitap okumak www.ithinkwecouldbefriends.com/.../...ming-5x7.jpg olduğundan yarıda bırakamıyorum istesemde

0|0
    0|0
    • Bende bunu hep merak etmişimdir denedim de elimde bir kitap varken başka bir kitap okumayı ama bana göre de değil.. İlk önce elindeki..

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...