Sarı, Mercimek, Soğuk, Baharat?

İçinde "Sarı, Mercimek, Soğuk, Baharat" kelimelerinin geçtiği bir cümle kurabilir misin?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• "Sonbaharın soğuna eşlik eden sarı yaprak dalgaları, mercimek tanesi kadar olan minik acıma yetmiyor, daha çok baharatla tatlanmak istiyordu" =/

0|1
    0|0
    • Boşverin kadınların sarı saçlarını, mercimek tanesi büyüklüğündeki ufacık göz bebeklerini ve bir baharat kadar acı, soğuk bakan gözlerinin hissiyatını anlamaya çalışın...

www.google.com.tr/imgres

• @-AKREP oldu sanırım ^^

• Rica ederim. (:
      Senin gibi bir bayan için kelimeler ve fotoğraflar pek soluk kalıyor malesef. Sende o gözler ve bir hanımefendideki zerafet olduktan sonra, ne söylesem, hangi fotoğrafı göndersem boş...

http://i.hizliresim.com/XYG5E6.jpg

Kızlar Ne Diyor 1

• Sarı güneş beni ısıtmıyor hava çok soğuk hadi baharatlı mercimek yiyip içimizi ısıtalım :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bildiğim en iyi senarist @ahlaksızkadın üstüne yoktur :)

0|0
    0|0
  • o gün hava çok soğuktu, sarı mercimek çorbasından bir yudum aldı yaşlı adam :D buraya kadar

0|0
    0|0
    • baharatı da sen koy :D ben unutmuşum :D

• tamam şimdi tekrar kuruyorum ve hepsini kullanıcam :D o gün hava çok soğuktu , güneşin rengi bile sarı değildi sanki yaşlı adam ilk bulduğu lokantaya girdi ve bir mercimek çorbası söyledi çorbaya baharat atarak içinin biraz daha ısınmasını sağladı

• gelişme var. :)

• Sarı, Mercimek, Soğuk, Baharat"

0|0
    0|0
Yükleniyor...