Kitap aşkı yüzünden iflas edicem ya :)) Okumayı sabırsızlıkla beklediğiniz kitaplar var mı?

bir süredir kahraman tazeoğlu ve mehmet coşkundeniz kitaplarına takık durumdayım... bütün kitaplarını okudum dıyebılırım ıkısınınde... en son kahraman tazeoğlu yaralı adlı kitabı çıkarmıştı aldım aldıgım gün bitti.. 1 kasımda mehmet coşkundeniz- aşk ve kül çıkacaktı 4 kasımda çıktı.. ve ben tamamen unutmuşum ! şimdi gördüm ve hemen alınacaklar listeme ekledim...

aynı zamanda elif gibi sevmek 2 çıkmış.. gelde okuma şimdi..

ne olacak bu kitap hayranlığı... sizin var mı şunu alıp okuyacağım dediğiniz bir kitap?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz mı!
    Sırada sırf bitmesin diye başlamadığım Hayatın Kaynağı var, Tutunamayanlar var...
    Daha da alıyorum üstüne... Kürk Mantolu Madonna'yı okurken sonunda ineceğim durağa geldim... Meraktan ölecekken yürüyerek okudum sonunu...
    Kitap aşktır, akıl aşkıdır... Seviyorum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Olmaz mı ya :) Bir ara para yetiştiremiyordum."Sabrina Jeffries-Mo Yan" birde yurtdışında olduğumdan kitabı İstanbul'da aileme aldırtıyorum kargolatıyorum. Tüyap'ta geliyor İstanbul'da olsam 3 4 kutu alırdım heralde :)

0|0
    0|0
  • Bende ciddi bir kitap severimdir. Ancak aşk üzerine ve kişisel gelişimle ilgili kitaplar pek bana göre değil.
    İnternetten sipariş verdim 6 tane.
    Merakla gelmesini beklemedeyim.

0|0
    0|0
  • Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin onuncu kitabını bekliyorum.

0|0
    0|0
  • bugüne kadar okuduğum kitap sayısı iki elin parmağını geçmez. zaten yarısını lisede zorla okuttular ama kitap okumak istiyorum. 23 yaşında bir insan olarak ne okumam lazım ne tür okumam lazım kimi okumam lazım bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • neyi sevdiğini bulman lazım.. ben mesela okumayı cok severim.. ama gel gör ki bir pskoloji kitabı ver elime okuyamam bitmez o kitap.. ama ver bir aşk kitabı 1 günde bitiririm :))

• sen demekki aşk kadınısın:D ben direk okumayı sevmiyorum ama okuyacağım.

• Valla bende cumartesiyi beklıyorum. Tüyabı..
    Çok kitap var alınacak liste uzun..

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi serisini aldım filminden daha çok heyecan veriyor daha ilki bitmeden 2 ye başlıyasım var o derece.:D

0|0
    0|0
  • Kitap okuma alıskanlığım olmadığı icin dilara :)
    Sorun yok :))

0|0
    0|0
  • sırf sen iflas etme diye bağışta bulunmayı düşünmüştüm ki abuk sabuk yazarların kitaplarına hayran olduğunu okudum ve hayal kırıklığı yaşadım. neyse artık o parayla hermann hesse setini tamamlarım ben de ^^

0|0
    0|0
    • buna karşıyım altta birinede söyledim hiç bir yazar abuk subuk değildir. hiç bir eser değersiz değildir. herşeyden önce emek vardır onlarda. biraz saygı...

• bir ara okuyodumda. baktım yine aynıyım bıraktım

0|0
    0|0
  • merak ettim kuranı kerim mealini okumak geldimi aklına hiç belkide okumussundur cidden meraktan sordum amacım seni yermek ya da başka birşey değil

0|0
    1|0
    • amacın yermek mi değil mi bilemem ama saçma olduğu ortada.. dinle alakalı birşeyle bir hobiyi karşılaştırmak çok saçma

• dinle alakalı değil okumayı çok seviyorum dediğinden belki merak edip okumussundur dedim neden kızdıgını anlayamadım:)
      kumayı çok seven arkadaşım kuranı kerim mealini okumuslardır

• 2 aya kadar bende cok okuyordum ondan beri okuyamadim bir sey ozledim

0|0
    0|0
  • Tabi ki ama tercihlerim kütüphaneden ve popüler olmayan eserler yönünde. Kitap izi sürmeyi severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O kitap aşkı degil saçma sapan ne oldugu belirsiz şiir desen şaire hakeret olur. Kafiyeli aşk meşk ten bahseden kendini şairden yazardan sayan birkaç dandirikin boşa zahmet edip para vererk bastırdığı bos beles insanlarn kitapları. Onları şairden sayarsan Necip Fazıl'a, Nazım Hikmete, Nurullah Genç'e, Cahit Zarifoğlu'na, Nuri Pakdil'e, Atilla İlhan'a, Cemal Süreya'ya, Küçük İskender'e, Mehmet Akif'e hakaret olmaz mı? Peki Onları yazardan sayarsak hadi günümüzdeki yazarlardan da örnek veriyorum.. Bülent Akyürek, Reşit Haylanmaz, Sabahattin Ali, İskender Pala, Elif Şafak, Ayşe Kulin'e hakaret olmaz mı? Ben kaliteli kitap okumayanlara kitap okuyor demem. Diyen varsa kitap ne demek bilmiyordur.

0|0
    0|0
    • kitap yazmak kolay iş değil , bunu başarıp bir yere gelmiş insanlarada yazar değil ya da kalitesiz gibi yakıştırmalarda hoş değil.. zira emeğe saygısızlıktır bu. evet ismini çok duyurmuş bir kitle kazanmış başarılı yazarlar , şairler var fakat dediğim gibi bu iyi bu kötü diye ayırmak ne size ne de bana düşmez. senin kaliteli dediğin bana hitap etmez bana hitap eden sana etmez.. neyse uzun lafın kısası her zaman emeğe saygı.

• En büyük Leke benin yorumum altına bu yorumu paylaşan şahsiyet. Kominist.

• Ben soruna cevap vermeyeceğim ama bir tavsiyede bulunabilirim; bazı kütüphaneler bu kitaplardan birer kopya alıyorlar. Her kitaba ayrı ayrı tonlarca para saymaktansa kütüphanede gidip okuyabilirsin hatta ödünç alıp evinde de rahat rahat okuyabilirsin.

1|0
    0|0
    • ben kitabı sürekli kendimde tutmayı severim.. canım sıkılınca tekrar tekrar acıp okuyabıleceğim şekilde :) o yuzden kutuphane işi bana uymuyor:. ama teşekkürler

• Kitap fuarını talan edeceğim!
    Bir sürü okumayı istediğim kitap var olmaz mı hiç... hepsini almak isterim ama nerdeee o bütçe.

0|0
    0|0
  • Ben bir ayda iki kitap okuyorum. aynı ask bende de var. liste hazırlıyorum okunacaklar listesi diye. kütüphaneden alıyorum para da vermiyorum sen de öyle yoksa yetişemez insan:)

0|0
    0|0
  • Ahh sorma o dert bende de var :)))
    Tek bir isim veremem bir ton kitap var okumak istediğim :)

0|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek 2 yi bende almayı düşünüyorum bak aklıma getirdin

0|0
    0|0
  • çok var da aralarında en dikkat çekici ve en merakla beklediğim fransız cumhurbaşkanının eski sevgilisinin kitabı daha türkçeye çevrilmedi sanırım bir çıksada alsak ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...