Videomuza kaç puan veriyorsunuz?

Merhaba!
Bugün 3 arkadaş toplanıp çok sevdiğimiz Million Dollar Man şarkısını birde biz uyarlayalım dedik.. Peki sizce nasıl olmuş kaç puan veriyorsunuz?
http://www.youtube.com/watch?v=5jF4_41WIck

3|1
33|185

En İyi Erkek Görüşü

• vayyyy bugün gördügüm gülüşü en güzel insansın :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 184

• şu bacağının arasına bişi alan kız güzele benziyor

4|8
    6|13
  • Cok güzel :D

2|0
    0|0
  • Abi video ekleneli 1 dakika olmuş adam 36 saniye önce yorum atmış çok farklı bir ironi gerçekten. Sırf yorum atmış olmak için yorum atanlar var.

1|0
    0|0
    • Normal slow pop müziğe giriyor

• Teşekkür ettim.

• Anında nefret ettim. Yani gerçekten nefret ettim. Sadece anlayamıyordum. Bu yüzden tekrar çaldım, tekrar çaldım, sonra tekrar çaldım. Sonunda fark ettim ki; çalmadan duramaz olmuşum.:)

Akıttığınız ter karşılığında hakkettiniz alkışı :)

Şakk şakkk şakkkkk :)

0|0
    0|0
  • Piyano obsesif, çello histerik, vokal depresif

3|0
    1|0
  • İstediğin puan olsun...

1|1
    0|0
  • Turkiyede bole seylerle ilgilenleri gormek baya hos diğer kizlar gibi diilsiniz sarkiseciminizde guzel
    arkadasimda piyano caliyo 6yildir amasizingibi ilgili arkadaslariolmadi icin olesine

1|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum. Gercekten guzeldi.

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler :)

• Rica ederim. Şu kultur sanat kategorisinin bu tarz icralara ihtiyaci var. Yeni parçalar temennisiyle...

• Bazı sanattan anlamayan arkadaslar konuyla bir alakasının olmadıgını soylesede, en kısa zamanda yeni videomuzu yukleyecegiz:)

• 3 ünüzüde ayrı ayrımı tebrik edelim yoksa biriniz topluca kabul ediyomu tebrikleri :)
    Bir araya gelip keyifle izlettiğiniz video gerçekten mükemmel başarılarınızın devamı gelsin.
    Beğenmeyenler de 3 kişiden geçtim tek başlarına bişi üretebilsinlerde onları yorumlayalım :)

0|0
    0|0
  • Birlikte emek vermiş olduğunuz Sanatsal bir çalışmaya puan vermem. Hata yapmış olurum. Hak ettiğinizin altı bir değerlendirmeye maruz kalma ihtimaliniz doğar. Neticede bireysel performanslarınız da söz konusu. Öte yandan yüzdesel olarak bazı değerlendirmeler yapabilirim ki performansınızın tümünü elinizden gelenin en iyisini ortaya koyduğunuzu varsayarak %100 olarak ele alıp , başarılı olduğunu kabul edersek alt yapının değeri %30 falandır. Sesi yeteri kadar alamadım. O da muhtemel zamanla aranızda çözeceğiniz şeylerdir. Yoksa genel bir performans değerlendirmesi olayına girmiyorum. Sizi tanımasam da bir sanat icraa ediyorsunuz dolayısıyla Hepinizin bireysel yeteneklerinin kusursuz olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç beğenmedim 0

1|0
    0|0
  • Başarılı.:)

0|0
    0|0
  • Piyano der susarim izmirden selamlar :)

1|0
    0|0
  • Güzel kız seside fena değil ^^

2|0
    0|0
  • Güzelmiş gerçekten böle şeyler yapmanız bile güzel yani :D böle devam et tükiyenin soliste ihtiyacı var

2|0
    0|0
  • Ekip gayet başarılı, tebrik ediyorum gerçekten. Şu hayatta yapamadığım için üzüldüğüm en büyük şey bir enstrüman çalamam sanırım. Gördükçe böyle amatör çalışmaları imrenerek izliyorum :)

Bu arada ayrı ayrı şirinsiniz ama keşke solist olan çelloyu çalan olsaymış; çello ve hatun duruşu olarak inanılmaz olacakmış :)

Başarılar.

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 6 Veriyorum, geliştirmeniz gerekiyor biraz daha :)

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• @aalpargun mutlaka başlamalısın :)
      @RuyaGumuss Uygun olurdu bence, dene derim :)

• Deneyeceğim :)

• pianonuz olayım çalın beni ahahaha sana puanım dokuz kanka

2|0
    0|0
  • Çelloyu çalan kız kim ulan. Seni bulacaaam kızım.
    Benim manitalarda ıslık çalarken suratıma tükürsün. mina koyim.

0|0
    0|0
  • 3Unuzde asqimmsiniz <3

0|1
    0|0
  • Fena degil..

2|0
    0|0
  • Piyanoyu çalanın yanaklarını sıkarım ama o sondaki gülüş...

Başarılı bence, daha iyisi olmazdı sanırım

0|0
    0|0
  • keşke daha hareketli bir şarkı söyleseymişsiniz bu şarkının kendisine hayrı yokki bide sanki bu işi zorla yaptırıyolarmış gibi hepiniz suratınızı asmıssınız

0|0
    0|0
  • piyanodan anlamam ama piyano çalan arkadaş sanki kötü çalıyor şarkıyı söyleyen arkadaşını hiç önemsemeden onunla aynı ritmi yakalamıyor

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok güzel yalan olmasın beğendim. Ve hatta videonuza ilk yorumu yazdım. İnşallah sizde beni takip edersiniz :) http://www.youtube.com/watch?v=MsFjaYLCYr8

0|0
    0|0
  • l like it :)

1|0
    0|0
  • ses sağlammış yalnız.. eğitimli mi söyleyen?

1|0
    0|0
  • Bence gayet hoş olmuş piyano çalışın gerçekten çok güzel ama solistinizin de ayrı bir çekiciliği ve tatlılığı var

1|0
    0|0
  • Çello çalan kız ömürdür :) , bence iyi yorumlama olmuş başka birşeyler daha bekliyoruz :3

0|0
    0|0
  • Güzel beğendim. Ama biraz daha şan eğitimi alman taraftarıyım.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    154

Kızlar Ne Diyor 33

Yükleniyor...