Neyin esiriyim diyorsunuz?

Tam anlamıyla özgürlük olsa olsa bir düştür. Çünkü insanlar kendilerini ve kaderlerini bağlayacak birilerini ya da bir şeyleri bulmakta kendilerince ustalıklar geliştirirler. Sizi arzu ettiğiniz özgürlükten alıkoyan esaretin kaynağı nedir peki?

0|0
20|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecek kaygılarımın esiriyim elimi kolumu bağlıyor yoksa aklımda o kadar güzel fikirlerim planlarım var ki ah bi uygulaya bilsem

1|0
    0|0
    • :) bende aynı derttenim.

• sabah da bu konuyu konuşmuştuk :))

• bence bu kaygı ıyıdır seni daha iyi bir gelecek için motive eder beni çok etti. inan bana yaşayan biri olarak gelecek dediğin senin eğitim işin gücün ailen yaşam standartların. ben lise bitti çalışmalıyım dedim aynı yaştaydım senle kpss ye girdim kazandım. sonra üniversiteyi hep 2.öğretim okudum. önce iş sonra okul dedim. ve inan kendi paramla okudum ben ailemden tek kurş almadım. o yuzden kokrmaya endişelenmeye devam et.

Erkekler Ne Diyor 13

• Düşlerimin esiriyim..

1|0
    0|0
  • Ben ve herkes ne düşünürse ne yaparsa yapsın.

Gerçekliliğin tek unsuru olan;

PARA'nın esiriyiz. Onun için yaşar, onun için çalışırız. İstesek deistemesek de böyledir.

1|0
    0|0
  • “Görmeyeyim desem gözüm kör değil,

Yürümeyeyim desem ayağım sağlam.

Ama kalpler artık birlikte çarpmıyor,

istediklerim söylediklerimin tersi oluyor. Sanırım büyük konuşmaktan

hayal ettiğim ama gerçekte ulaşamadığım Hayallerimin esiriyim.”

1|0
    0|0
  • Sonsuza kadar özgür olmamı engelleyen şey canım ailemdir.

1|0
    0|0
  • Su siralar para kazanma hirsi aldi basini gidiyor hayirlisi:)

0|1
    0|0
  • Kendimin esiriyim hayatta yanlis yapma luksum yok bir seyi defalarca dusundukten sonra karar veriyorum bu da beni kendimi dusuncelerime esir ediyor

1|0
    0|0
  • Müzik...fırtına öncesi sessizliği seviyorum bana beethoven'ı hatırlatıyor...

1|0
    0|0
  • SAbırsızlığımın.

1|0
    0|0
  • özgürlüğü aşırı istediğimiz için esaret altındayız bence

0|1
    1|0
  • :) kredi ödemem var :) 10 yıl bankanın esiriyim :) kredi bittiğinde 33 yaşında olcam :) evlilik çoluk çocuk felan filan olması için önce kendimi toparlamam gerekicek :):):)

0|0
    0|0
  • utanma duygusu..

0|1
    0|0
  • hıyarlığımın esiriyim birazda çılgın yoksa bni kimse bağlayamaz :D

0|0
    0|0
  • duygularımın esiriyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20