Kaliteli dizi izleyenler :)?

Vampir zombi kurt adam insan yiyen saçmalıkları harici ne izliyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
    • mad men kaliteliydi gerçekten th knick için biraz daha zaman geçmesi laızm

• yok pek izlediğim türden değil ama eleştirilerilecek kadar yayınlanmadı biraz daha kendini ispatlaması gerek

• Bence 10 bölüm, kendini ispatlaması konusunda ziyadesiyle yeterli. Aynı zamanda o döneme ait yoksulluğu, Afrika kökenli kişilere olan zenci ayrımcılığı ve o günlerin atmosferini yansıtması açısından başarılı bir yapım olmuş.

• Priosen break lost breaking bad supernatural

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • spartacus. prson break gerisi traş

0|0
    0|0
    • he öyle kaç dizi izledin de bu yorumu yapıyorsun ki?

• en son spartacus ızledım o dedıklerınde yok :)

0|0
    0|0
    • o da saçma adama bir balta ile vuruyor 10 litre kan fışkırıyor

• Nasil istersen

• tabi ki :D nasıl istersem onu izlerim

• Orange is the new black
    Spartacus
    Game of Thrones
    ...

0|0
    0|0
  • How i met your mother kesinlikle tavsiye ederim barney stinson i cok seveceksin

0|0
    0|0
    • himym mı? Friends varken himym ı itin önüne koymam :D

• hahahaha şunu anla arkadaşım himym Friends dizisinin çakmasıdır :D bu kadar ne fazlası ne eksiği var :D

• Sende bir okadar ukalasin

• Supernatural. Spartacus

0|0
    0|0
  • her fılmı zılerız bız komedı romantık korku gerılım aksıyon fantastık her fılmı ızlerız seve seve :D

0|0
    0|0
    • iyi

• yazmassan yazmayız demı sus arkdas sus bbbbbb engellerı m bak sus

• engelle ya :D deli midir nedir kendi soruma ben yorum atmayacağım sen gelip yazacaksın :D hahahah

Kızlar Ne Diyor 4

• american horror story.

1|0
    0|0
  • Bunların hepsi supernaturalde de var ama bunla onu kalitesiz yapmıyor. Daha doğrusu senin beğenmemen kalitesiz yapmıyor. Sen o kadar emek ver kurgu yap makyaj yap ortamı kur, elin kızı gelsin saçmalık desin

0|1
    0|0
    • derim? benim fikrim saygı göstermelisin ben senin dediklerine katılıyorum emek var ama bence saçma "BENCE" ve "SAYGI" kelimesinin anlamlarını öğren öyle gel güzelim

• bu 'bence' kelimesini çıkaranın saygı çerçevesinde yediği laflar, üstüne yağsın

• Thank you diye bir kore dizisi var. Hastanede aids kapan bir çocuk ile ilgili bir dizi

1|0
    0|0
  • Nikita, Orphan Black, Game Of Thrones, Dream High.

0|0
    0|0
    • nikita güzeldi son sezon biraz saçmaladılar ama iyidi yine de orphan black gayet güzel bir dizi merakla yeni sezonu bekliyorum :) got da saçma bence ejderhalar evcil hayvan olmuş :D dream high koreli :D koreli de izlemiyorum

• Hepsini izlemişsin sen de ^.^ Bir de Utopia izliyorum ancak daha yeni başladiğim için tavsiye listesine eklemedim. İzlemediysen deneyebilirsin.

Yükleniyor...